Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnál is van így? (Kérdésed...

Másnál is van így? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

16 és fél éves vagyok és az apám még akkor is kiakad vagy meglepődik vagy mittomán ha egy 50 km-re lévő városba szeretnék menni bnőkkel shoppingolni??

szerintem nincs messze főleg busszal

mi lehet a baja?

tudok már vigyázni magamra


2011. aug. 6. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

És kinek a pénzét költöd?


Nem igaz, hogy 16 évesen nem találtok magatoknak közelebbi elfoglaltságot.

2011. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
helló:) hát ha annyira pici városban laktok, vagy faluban, akkor megértem a shoppingolásotokat, vagy ha van valami abban a távolabbi városban, ami nálatok abszolút nincs, vagy ha annyira ritkán mennétek... de amúgy abban igaza van az elsőnek, miért nem lehet közelebbi elfoglaltságot találni?:) amúgy az apák mindig féltik a lányukat, 30 éves korukban is... ez ilyen:)
2011. aug. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én nem akarok venni semmit de kösz a leoltást

a közeli városba járok suliba szval szoktam buszozni

de mind1...

2011. aug. 6. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt, amikor 16 voltam. Most 19 vagyok, már nincs így. Félt, és félteni is fog mindig, de én sose hisztiztem így mint te, és nem hittem azt, hogy 16 évesen egyedül tudok magamra vigyázni. Most épp pestre segít elköltözni, suli miatt.
2011. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

csak éppen akákrki akit ismerek mindig azt mondja h ő duscóba jár meg bulizni stb.... én meg nem

és mind velem egy idősek

és ez az ami bosszant

2011. aug. 7. 10:13
 6/6 anonim válasza:

egy már 10 éves kortól nem szokták mondani az emberek hogy fél éves.kicsit dedó.bocs

figyelj attól hogy buszozol az nem azt jelenti hogy a buszon biztonságban vagy.

apai féltékenység. azt kéne hogy ledumálod vele a dolgot hogy egyszer kétszer ezért engedjen el. sőt ha van kocsi akkor felvethetnéd hogy vigyen el ő és amíg ti vásároltok ő körbenéz.

és hidd el ha nem bulizol nem diszkózó akkor is el lehet lenni. én se bulizok se diszkozok és 16/fiu vagyok

2011. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!