Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik hogy sok éves kapcsola...

Létezik hogy sok éves kapcsolatnál "többet ad" a friss pár nap alatt?

Figyelt kérdés

4 év után szakítottam,túl unalmas volt,nem egyeztek a céljaink,sosem csináltunk semmit,házicselédnek voltam nézve,akinek urának és parancsolójának kellene tartania a párját,mert az képes ledolgozni napi 8 órát (mintha én nem ledolgoztam volna mindigis,sokszor jobb fizuért).

Még a kezem is úgy kérte meg,hogy "jövőre úgyis elveszlek,onnantól az van amit én mondok".Itt telt be a pohár,és dobtam ki.


Most megismerkedtem valakivel pár hete,menjünk ide-oda,bárhova,csak addig is együtt legyünk,imádok táncolni,rögtön hogy akkor hova szeretnék,menjünk,fantasztikus volt (exem 1x tudtam részegen bevontatni táncolni,soha többet,pedig tud).Még a legelső csókkal is csak finoman,több randi után próbálkozott,az ágyamba pedig még nem is,mondván nincs miért sietni.Napi 24 órában mosolygok,rám se ismerni,komolyan mint 16 évesen...


És nem érzem úgy hogy az újdonság varázsa,az előző kapcsolatomnál ilyen nem volt.

Pár nap alatt kialakult a "sose legyen vége" érzés...

N


2011. júl. 24. 13:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Vigyázz, hogy azért túlzottan ne lovald bele magad, mert különben hatalmasat fogsz sérülni. Élvezd a vele töltött időt, de pár hét után ne tegyél ilyen felelőtlen kijelentéseket, hogy vele tiszta jövőképed van, mert ezt ilyen rövid idő után lehetetlen látni.
2011. aug. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Lehet felelőtlenség,de ez van,ezt érzem.


Előző pasiknál se több hónap,se több év után nem tettem volna ilyen kijelentést...


Most ő egy olyan férfi ,akinél ezt első pillanattól érzem...

2011. aug. 22. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!