Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik hogy sok éves kapcsola...

Létezik hogy sok éves kapcsolatnál "többet ad" a friss pár nap alatt?

Figyelt kérdés

4 év után szakítottam,túl unalmas volt,nem egyeztek a céljaink,sosem csináltunk semmit,házicselédnek voltam nézve,akinek urának és parancsolójának kellene tartania a párját,mert az képes ledolgozni napi 8 órát (mintha én nem ledolgoztam volna mindigis,sokszor jobb fizuért).

Még a kezem is úgy kérte meg,hogy "jövőre úgyis elveszlek,onnantól az van amit én mondok".Itt telt be a pohár,és dobtam ki.


Most megismerkedtem valakivel pár hete,menjünk ide-oda,bárhova,csak addig is együtt legyünk,imádok táncolni,rögtön hogy akkor hova szeretnék,menjünk,fantasztikus volt (exem 1x tudtam részegen bevontatni táncolni,soha többet,pedig tud).Még a legelső csókkal is csak finoman,több randi után próbálkozott,az ágyamba pedig még nem is,mondván nincs miért sietni.Napi 24 órában mosolygok,rám se ismerni,komolyan mint 16 évesen...


És nem érzem úgy hogy az újdonság varázsa,az előző kapcsolatomnál ilyen nem volt.

Pár nap alatt kialakult a "sose legyen vége" érzés...

N


2011. júl. 24. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy létezik. Az előző pasid nem volt hozzád való, ez a mostani viszont az.. közös az érdeklődésetek, életfelfogásotok, vérmérsékletetek. Ezek persze nem jelentik azt, hogy törvényszerűen ő a nagy Ő, de hogy jobb kapcsolatod lehet vele, mint az előzővel, az már most látszik. Ti egy hullámhosszon rezegtek..:)

Sok sikert hozzá!

2011. júl. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Létezik szerintem,igen..:)

Sok boldogságot nektek,kívánom,hogy ne csalódj!

2011. júl. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Létezik. Kicsit durván hangzik ugyan, de nem kell minden első jöttmenttel összejönni. Ahogy írod az exed már az elején se tudta azt a rózsaszín ködöt nyújtani, ami minden kapcsolat kezdetén alap.

Ez a normális kapcsolat amiben most vagy, nem az előző.

2011. júl. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem az első jöttment volt,voltak előtte rövidebb kapcsolataim,csak túl fiatal voltam talán látni azt hogy nem illünk össze (bár 20 évesen másnak már 2 gyerek van sokszor,tehát kinek mi a a fiatal)

Ő tökéletes lesz egy szolgalelkű nőnek,aki szül neki 3 gyereket,és csodálja még azt is hogy sörpocakot növeszt :D


El se hiszem hogy elpazaroltam 4 évet


Még nem tudni hogy az új férfi lesz e a nagy Ő,de ha mégsem,akkor is megérte már ezért az időszakért is,annyira jó :)

2011. júl. 24. 13:37
 5/12 anonim ***** válasza:

De jól tetted, hogy kidobtad az előzőt! Nagyon örülök, hogy másképp látod! De hogy bírtad elviselni 4 évig?

Sok boldogságot kívánok!!!

2011. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

19 voltam amikor összekerültünk,előtte idiótábbnál idótábbak voltam rövid ideig

Ő meg viszonylag normálisabb

De csak 2 évig,utána már nagyon rossz volt,de tudott rám hatni sajnos


Viszont most jó,nem hiszek a szerelemben első látásra,de ez az volt,és kihozzuk egymásból a legjobbat,sosem voltam ennyire boldog,és tőle megkapom azt az érzelmi biztonságot,amit sosem éreztem még...

pedig alig hónapja vagyunk együtt

2011. aug. 22. 16:25
 7/12 anonim ***** válasza:

A 4 éves kapcsolatban elmúlt már a rózsaszín köd. Ahhoz képest bármilyen friss kapcsolat megadja azt a bizsergés érzést, amiben most te vagy. De ez is elmúlik majd, csak szólok.

Nem mondom azt, hogy rosszul tetted, hogy kiléptél, sőt, jól döntöttél, csak fel akartam hívni a figyelmed, hogy nem kell felmagasztalni az újat sem. Lehet, hogy még ennél is van jobb. Csak tudod: rózsaszín köd...

2011. aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is az utolsó véleményén vagyok. Az eleje mindig izgalmasabb, tökéletesebb egy kapcsolatnak mint a több éves. Tudod, a szerelem.


Valamiért összejöttél anno a volt barátoddal, valószínű őt is szeretted, ha több évig nem voltál képes kilépni a kapcsolatból. Csak most, hogy van új kapcsolatod, a régi elhalványodik.

Ha pedig az elején se voltál oda az exedért, és így töltöttél vele 4 évet, arra nem mondok semmit. :)


De természetesen jól tetted, hogy váltottál, élvezd az életet, a szerelmet :)

23/L

2011. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen létezik :)

Sok boldogságot kívánok! Jól írtad,ha mégsem ő a Nagy Ő,akkor is megéri ez a boldog időszak neked vele!


Hol ismerkedtetek meg?


23n

2011. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem azt a fajta "rózsaszin ködöt" érzem,hogy minden mind1,csak vele...

Hanem olyan érzelmi biztonságot,és tiszta jövöképet amit nem hittem hogy lehet...


Munkahelyen ismertem meg

2011. aug. 22. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!