Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mire utalhat? Utal egyáltal...

Ez mire utalhat? Utal egyáltalán valamire?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt megvágtam az egyik ujjam, kicsit vérzett és a barátom este megsimogatta a sebtapaszt az ujjamon és mutatta, hogy úgyis erre az ujjadra lesz szükséged, ez a legfontosabb. Ez a gyűrűsujjam volt:) rögtön arra gondoltam, mint minden nő ilyenkor, de azért rákérdeztem hogy miért? Mondta, hogy ide lesz felhúzva majd a gyűrű, mert mindenki elkel egyszer. Én félig viccesen mondtam, hogy engem úgysem vesz el senki, erre annyit mondott a barátom,hogy mindenki elkel egyszer majd meglátom:)

Fél éve vagyunk együtt, én 21 L, ő 23 F. Szerintetek?:)


2011. júl. 20. 11:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Akkor leszállok vissza a Földre:) ugyanaz marad mint eddig, ez biztos:) Csak olyan jó volt hallani ezeket, de nem akarom összekombinálni..:D
2011. júl. 20. 12:17
 12/14 anonim ***** válasza:

Nyilván ugyanarra gondolt, mint te: eljegyzésre. De nem feltétlen most! Úgy érzi, könnyen lehet, hogy te vagy az igazi. Fél év után viszont kissé elkapkodott lépés lenne az eljegyzés..

Szóval örülj, hogy olyan férfi van melletted, aki nem retten meg a megállapodás gondolatától, és komolyan tervez veled, de ne akarj siettetni semmit!

2011. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utal de ne türelmetlenkedj,oké!?
2011. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nem leszek türelmetlen:) ugyangy lesz minden mint ezelőtt:)
2011. júl. 20. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!