Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mire utalhat? Utal egyáltal...

Ez mire utalhat? Utal egyáltalán valamire?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt megvágtam az egyik ujjam, kicsit vérzett és a barátom este megsimogatta a sebtapaszt az ujjamon és mutatta, hogy úgyis erre az ujjadra lesz szükséged, ez a legfontosabb. Ez a gyűrűsujjam volt:) rögtön arra gondoltam, mint minden nő ilyenkor, de azért rákérdeztem hogy miért? Mondta, hogy ide lesz felhúzva majd a gyűrű, mert mindenki elkel egyszer. Én félig viccesen mondtam, hogy engem úgysem vesz el senki, erre annyit mondott a barátom,hogy mindenki elkel egyszer majd meglátom:)

Fél éve vagyunk együtt, én 21 L, ő 23 F. Szerintetek?:)


2011. júl. 20. 11:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem te nagyon szeretnél hallani valamit... :D
2011. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Utalhat arra,hogy nagyon szeret(szerintem ez így van) és komolyan gondolja veled..ezt a férfit becsüld meg!;)
2011. júl. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem is mondogatja a párom hogy majd egyszer,meg velem is tervezi az életét most vettünk lakást stb stb, két és fél éve együtt vagyunk eddig mégsem kérte meg a kezem.:)
2011. júl. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz ezzel, felesleges.

mi nem láttuk az arcát, nem hallottuk a hangját, nem is merjük a kapcsolatotokat, tehát fogalmunk sem nagyon lehet, hogy mennyire viccelődött, illetve a kis viccben mennyi komoly jelentéstartalom volt.


ha innentől kezdve 6 hónapig azzal kelsz és fekszel, hogy vajon mikor kéri már meg a kezed, és az egyik türelmetlenebb pillanatodban neki is szegezed a kérdést, irtózatosan nagyot zakózhatsz a csodálkozó válaszán.

hagyd a megjegyzését figyelmen kívül és szeresd úgy, mint eddig, érdektől függetlenül. akkor biztosabb, hogy gyűrűt húz az ujjadra, már ha te is ezt szeretnéd.

2011. júl. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne rágódj még ezen,de ha már ezt említette lehet hogy úgy érzi,Te lehetnél majd a jövendőbeli felesége. Persze fél év után korai lenne még megkérnie a kezedet.


26/N

2011. júl. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

első válaszolónak: azt szeretném hallani, ami az igazság:) Mivel nő vagyok, összekombinálom a dolgokat,épp ezért is kérdeztem meg itt ezt tőletek, mert nem akarok mindenfélét kombinálni:)

Megbecsülöm ezt a fiúkát!:)

2011. júl. 20. 12:01
 7/14 anonim ***** válasza:
Kombinálsz.
2011. júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ki az a marha aki fél év után eljegyezne bárkit is. Szerintem csak viccelődött.
2011. júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nyilván mi kevésbé tudhatjuk, mint te. :)


De valószínűleg arra, hogy komolyan gondolja veled... nem arra, hogy most megkéri a kezed.

Dehát milyen kapcsolat lenne az, ahol nincs kilátásban az, hogy egyszer majd valamikor (nem most) összeházasodok?


Párommal egy éve se voltunk együtt, mikor segített lakást keresni. Sorra lőtte ki azokat ahol sokat kell lépcsőzni, merthogy oda nehéz lesz felvinni a babakocsit :D.


Akkor még se házasság, se gyerek, szóba se került, de attól még egy normális kapcsolatnak 20-on évesen ez alternatívája... Azóta eltelt 3-4 év és még mindig nem tervezünk babát... a kezemet ugyan megkérte, de a házasságot sem sürgetjük...


Szóval nem utalta akkor ő semmire... csak arra, hogy egyszer minden jó kapcsolatban eljönnek az ilyen dolgok. :)

2011. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak ő tudja hogy mi az igazság :) Minden esetre én szurkolok nektek! :) ;)
2011. júl. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!