Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy normális nagymama?

Milyen egy normális nagymama?

Figyelt kérdés

Az enyém állandóan csak szid,ő akarja beosztani minden másodpercemet.Egész életemben azt kellett hallgatnom,hogy hogy nézek ki meg hogy jó lenne ha lefogynék.

Minden évben kitűnő voltam.Érettségim is jól sikerült,de lehet,hogy idén pár pont híján nem vesznek fel arra a szakra ahova szeretném...erre közölte,hogy mit képzelek magamról,szálljak már le a földre,kinek képzelem magam..menjek el inkább dolgozni..kb egy senkinek tart.

Azon élvezkedik,ha a másiknak rossz,állandóan csak kárörvendezik,telefont is sokszor lehallgatta.Milyen ember az ilyen??Ne mondjátok,hogy én vagyok a tiszteletlen meg modortalan,mert ez már egészen kiskoromtól kezdve így van,de minden embert kritizál.Hála neki semmi önbizalmam sincs,állandóan egy dagadt disznónak érzem magam pedig nem vagyok kövér. 18/L


2011. júl. 19. 17:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Akkor ez nemcsak nálunk van így.Köszönöm a válaszokat..már tényleg azt hittem,hogy nekem van ilyen mamám.Arra számítottam,hogy majd nem sokan fognak megérteni ezzel kapcsolatban.Elég nagy tartás meg lelki erő kell ahhoz,hogy elviseljem ezeket nap,mint nap.Nagyon könnyű azt mondani,hogy szarjunk rá.Nem lehet csakúgy leszarni,mert ember vagyok emberi érzésekkel és nem éppen egy normális dolog azt,ha a vkit minden nap csak szapulnak.Remélem még letudok adni,olyan 5-6 kg-t és nem fogom majd akkor is 150 kg-snak látni magam,az önbizalomról nem is beszélve...
2011. júl. 19. 21:32
 12/13 anonim válasza:

Ó, nekem az egyik 'kedves' rokonom, miután megtudta, hogy valószínűleg nem vesznek fel az orvosira, így reagált : "Legalább egy ingyenélővel kevesebb." Úgyhogy részben megértelek :)

Szerintem ne foglalkozz az öreglánnyal, épp elég teher lehet neki elviselnie önmagát. Arra is gondolj, hogy ha ő ilyen lett, valószínűleg a saját szülei is ilyenek voltak, ezt a mintát látta otthon, feltételezem őt is állandóan kritika érhette és most ezt "örökíti" tovább.

Semmiképp se vedd magadra a szurkálódásait, sőt én olyan típus vagyok, hogy vissza is szólnék, hiszen a helyzet ennél sokkal nem lehet rosszabb. Te vagy tisztában a döntési lehetőségeiddel, de ez az állapot semmiképp se normális !

Ha nincs más választásod, kerüld el a vénlányt,amennyire csak tudod.

2011. júl. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Furcsa nagyi. Nekem meghaltak már nagyon rég. Sőt anyám felőlire nem is emlékszek, apám felőlire is homályosan.


Ezen a kövérségen azért részben a szülők, illetve a nagyi is tehet=rossz életmód. Na de ez nem ide tartozik. Ha tetszel magadnak így, akkor ő ne szekáljon. Szüleid pártoljanak már ki előtte! Könyörgöm! "Mindenki a maga lovát dicséri!" Nem így van már?


Inkább büszke lenne rád, hogy okos vagy, és dicsekedni, hogy egyetemre mész! Na de engem az apám nem néz semmibe mert még tanulok és nem melózom...


Annyi nagyit hallok dicsekedni,hogy így sz unokám, úgy az unokám, ami nem is teljesen úgy van, ahogy a nagyik szépítik a dolog... :))


Oszd ki akkor, és kérd a szüleid segítségét.

21/l

2011. júl. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!