Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni, hogy...

Mit tudnék csinálni, hogy megjavuljon?

Figyelt kérdés
Két nővérem van,hárman vagyunk lányok testvérek. A legidősebb nővéremmel jól kijövök, de a középső testvérem teljesen megváltozott 6 éve amióta ez a barátja van,elötte mindig együtt lógtunk stb.Ez a pasi itt lakik nálunk 2 éve,ingyen bérmentve,és ha arról van szó,hogy nem jövünk ki nővéremmel és veszekedés van,akkor ki menyjen el a háztól? én..18 évesen egy érettségivel. Ja és nővérem terhes, örülök én is a babának,de így végképp kileszek szorítva. Nagyon írigyek is.. Nekem is van egy barátom, és sütöttek nővéremék túrós rétest ,ellett osztva minden párnak járt egy sor(az én párom nem lakik itt,nem akarom,hogy ebben az utálatosságban lakjon),nah én ezt most reggel mikor felkeltem elfelejtettem én megettem apu kis 20cm-es részét,erre nővérem visitott,lehord általában mindennek..apu nem haragudott,ennek örültem,bocsánatot kértem. Az mellékes,hogy nekem tartoznak a szüleim(volt ballagási pénzem), a barátomnak tartoznak a szüleim..a nővéremék meg anyunak..remélem értitek a körforgást.És általában nekem nincs pénzem,ugyanis anyunak adtam kölcsön.ő kölcsön adja nővéremnek és megy vásárolni..és rosszul esik mert én is szeretek vásárolni.Anyujék felvették nekik a szüleim nevére a hitelt kocsira..nekem nem tennék meg!! Itt lakott egy évig a barátom,havi 10ezret adott a rezsibe..nekik nem kell ezt se fizetni. Mindig veszekszenek velem,tegnap este pl az volt a gond,hogy kint cigiztek és kimentem anyunak puszit adni meg joéjt kivánni,erre nővérem azt mondta,mert hogy én kimentem hallgatózni..:(( mit tudnék tenni? segítsetek?
2011. júl. 18. 07:01
 1/2 yuda ***** válasza:

Igen, mikor az ember benne van egy helyzetben, ezek olyan nagy problémák :D

-de majd erőlködve sem fogsz rájuk emlékezni, ki kinek a túrósát ette meg, mit mondtak, mikor kimentem jóéjt puszit adni .. :D


Félre ne értsd, nem rajtad nevetek, hanem a problémád annyira pitiáner egy külső szemlélőnek...jó, most nem akarok nagy dolgokkal dobálózni, de gondolj bele, hány ember éhezik, itt a gazdasági válság, munkanélküliség..sokak a gyerekeik eltartásán küszködnek, életek, sorsok törnek derékba--és külső szemlélőként azt mondanám a te nagy gondjaid olyan kis apróságok....persze neked nagyok, de igazából...na mindegy.


Ha akarsz és tudsz, természetsen költözz el, legyél önfenntartó és életed ezen része legalább kisimul..ehhez munkahely és viszonylag jó fizetés kell,(vagy gazdag pasi :D ) úgyhogy hajrá! keress , és ha megvan léphetsz... :)

2011. júl. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igazad van.és tudom jól. de nekem a jelen élethelyzetem így nagyon rossz:/
2011. júl. 18. 10:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!