Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne csinálni, hogy...

Mit lehetne csinálni, hogy "megjavuljon" a bátyám?

Figyelt kérdés

Van egy 19 éves bátyám. Most van az utolsó éve (egyszer bukott) és nagyon rossz. Nem volt jó a magatartása soha és többször is kirúgták. Régebben volt olyan, hogy lógtam vele és pár haverjával és az ő társasága tényleg jó volt. Vagyis úgy volt jó, hogy ők összetartottak, megvédték egymást meg ilyenek. Már nem mindig járnak össze. Még csak a 3. hét van és máris kirúgták. Új társasága van..

17/L


2010. szept. 16. 16:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Állandóan verekszik és egyszer elfogja érni azt a szintet, hogy félni fognak tőle. Amikor még általánosba járt akkor voltak olyanok akik féltek tőle.
2010. szept. 16. 16:51
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Cigányok vagytok? Am majd ha egyszer összetalálkozik egy nálánál erőssebbel, akkor rendet tanul.
2010. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Két verzió lehetséges:

- cigány a tesód, így genetikailag van belekódolva;

- valamilyen lelki problémája, kisebbségi komplexusa, dyslexiája van, és az aggresszióval, illetve a társasággal kompenzálja. Általában az segít ilyen esetekben, ha olyan helyzetbe kerül, ahol másokon tud segíteni, ezzel a valós önbecsülése növekszik, szemben az üres egóval (mentős, tűzoltó, esetleg rendőr, vagy bármi más). Vagy jót tesz még a lelki-szellemi tréninggel kombinált küzdősport (pl kung fu, semmit esetre sem thai box).

2010. szept. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

Jajj, már mindjárt cigányozni kell, ha valaki problémás.!!!!

Lehet rossz társaságba keveredett, vagy amit már írtak előttem.

2010. szept. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát én is arra gondoltam h cigány lehet.
2010. szept. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ajj...tudtam. Nem vagyunk cigányok. De miért kell mindenkit lecigányozni? Magyar emberek nem szoktak rosszak lenni? Amúgy meg csak úgy mondom, hogy utálja a cigányokat és most egy miatt rúgták ki. Hashajtót rakott az innivalójába, valamit belenyomott a cipőjébe utána pedig elkezdtek verekedni de úgy hogy a pasi vagy 2 padon átesett. Szóval ennyit erről, hogy cigány. Igazából már ő is kapott...de hát őt nem érdekli.
2010. szept. 16. 20:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!