Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb nő mi alapján...

A legtöbb nő mi alapján választ férfit?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 22:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
En az alapjan valasztottam a ferjemet, hogy megbizhato, oszinte, tolerans, nagyon felelossegteljes, nincs semmilyen karos szenvedelye, van munkahelye, nem lusta, kotelessegtudo, kedves, a csalad fontos szamara, akart gyereket, akart hazasodni, intelligens, jol banik a penzzel, takarekos, gondoskodo stb. Nem volt elotte sosem nos, nem volt gyereke (egy fiatal lanynak, ha van lehetosege ilyen part valasztani, sokkal konnyebb, mint ahol mar van "hozadek"). Ilyenek voltak az alapkriteriumok, de amugy o valasztott engem, mert o kezdemenyezte a beszelgetest. Nalam ezek alap dolgok. Ismertem egy nagyon vonzo ferfit, de becsapott, akkor minek az atlagon feluli kulso, ha belul rohadt? Persze kell a testi vonzalom is, de nalam ez nem volt elsodleges szempont, vannak fontosabb dolgok is ennel es persze a ferjemnek is van 1-2 rossz tulajdonsaga (nem tud fozni, hazimunkaba nem nagyon segit be, hirtelenharagu stb.), de nincs tokeletes ember es a parvalasztasnal szerintem az a fontos, hogy azokkal a tulajdonsagokkal rendelkezzen a masik, ami nagyon fontos x embernek.
2011. júl. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha elhiszed ha nem,én olyan ferfit választok, hogy még véletlenül se üssön,hasonlítson az apámra mert ki nem állhatom
2011. júl. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

hogy a legtöbb nő mi a alapján választ nem tudom, de én elmondom a tapasztalataimat.

én úgy választottam, hogy megismertem a párom, beszélgettünk sokat, megtetszett a szeme, a hangja, a nyugodtsága, a humora és a talpraesettsége. majd beleszerettem:) én ezek alapján, tehát inkább a belső tulajdonságok alapján választottam, mivel a párom nagyon nem a zsánerem. viszont megszerettem:) a másik verzió, amit az egyik válaszoló írt:

pénztárca, külső és a himbilimbi mérete:)

2011. júl. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!