Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi bajuk van a szüleimnek?

Mi bajuk van a szüleimnek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és az utóbbi időben elkezdtem jóban lenni egy zenekarral. Járok a koncertjeikre, kb. a legjobb barátaim lettek az utóbbi időben, sokat vagyok velük, mostanában minden nap. De nyár van! Fotózásunk is volt már, stb.

Eddig a szüleimnek az volt a bajuk, hogy nem járok el sehová nyáron sem, csak kockulok, most viszont azért üvöltöznek velem hogy miért nem vagyok itthon. Ők dolgoznak és csak unatkoznék úgyis, teljesen mindegy hogy itthon vagy olyan emberekkel akiket szeretek.

Lassan már utálok itthon lenni mert hiányoznak a barátaim akikkel végre jól érzem magam és akik szeretnek...

mit csináljak?


2011. júl. 17. 17:21
 1/5 A kérdező kommentje:
ja, de ne ilyen metálzenekarra gondoljatok, sima egyszerű pop-rock zenekar, ismerem is őket, itt lakik mindannyiuk a közelben...
2011. júl. 17. 17:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is írhattam volna!Nekik is ugyan ez a bajuk.Csak nálunk annyi a különbség h én fiú vok és h én ált. mindig kiharcolom h elmehessek és ált. el is meek.Amúgy nemtudom miért csinálják ezt:)
2011. júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. hogy hívják ezt a zenekart?
2011. júl. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáltál már higgadtan kommunikálni velük, esetleg egyszer felhívni valamelyiküket hozzátok (nem tudom, hogy ennyire jóban vagytok-e) vagy mutatni a szüleidnek róluk fotókat?


Lehet, hogy valami egészen téves elképzelésük van róluk.

2011. júl. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sulis zenekar, nem igazán vannak koncertjeik még :))

Mutattam képeket, az összeset látják amiket koncerten csináltunk, igazából anyukámnak nincs nagyon gondja ezzel, csak tudja hova megyek, apám pipa igazából..

2011. júl. 17. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!