Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam anyámnak? Részletek...

Elmondjam anyámnak? Részletek lent

Figyelt kérdés

Egyik nap ujjaztam magamat a füdőszobában, amikor rámnyitott a nevelőapám, kéjesen azt mondta ,hogy "besegíthetek?".

16/L


2011. júl. 16. 00:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
11:04 szóval azt akarod mondani, hogy az egész a fiatal kamasz hibája, és a mostohapapié, aki kopogás nélkül nyit be rá, és azok után amit lát, nem elfordul, és elsomfordál, és úgy tesz mintha nem is látott volna semmit, és elfelejti , hanem odaszol a fiatal tininek, hogy helló besegítsek, az a normális??? Már megbocsáss, de vagy te vagy a mostohapapi, vagy ugyan olyan beteg vagy mint ő! Tény és való, hogy a tini vigyázzon, zárja be az ajtót, mert az sem oké, hogy nyitott ajtónál végzi azt,de annál betegebb az amit a mostohapapi mondott!
2011. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
rosszul írtam az első mondatomat sorry, tehát a mostohapapi előtt van egy "nem" Szóval a mondat így szól:-11:04 szóval azt akarod mondani, hogy az egész a fiatal kamasz hibája, és nem a mostohapapié aki.........
2011. júl. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
igen mindenképpen mond el. Elmeséled mi volt?
2011. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
50%
A perverz disznaja:D tudja élvezni az életet ez a kis kujon:D Mond el anyudnak h micsoda szexmániás gusztustalan barátja van, aki képes lenne megbökni a saját szerelmének a 16 hangsúlyozom TIZENHAT ÉVES KISlányát. najo annyira nem vagy kislány, biztos én is böknélek amugy én is 16 vagyok. amugy véletlenül nem pécsi vagy?
2011. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!