Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól, hogy valaki 3-4 naponké...

Attól, hogy valaki 3-4 naponként találkozik a haverjával, attól már rögtön meleg? (18/f)

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Aki ilyet mond, az gyerekes, ergo nem kell vele foglalkozni.
2011. júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát attól függ miért találkoznak.
2011. júl. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

igen meleg de még mennyire. És aki szerintem mindennap találkozik a haverjával az már szerelemes is belé vagy ezt hogyan gondolod?


Én is lezbi vagyok akkor, mert a barátnőmmel mindennap találkozom. Szólok már neki, hogy vigyázzon velem.

2011. júl. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Meleg akkor lesz valaki, ha szexuálisan kizárólag a saját neméhez vonzódik.

Semmi más esetben nem az, mindegy, hogy hogy öltözködik, hova jár, kivel találkozik, mekora a kukija. 18 évesen már ezt tudnod kéne és nem kéne ilyen kérdéseket feltenned ide. (Aki meg ilyet mond, főleg ha az is nagykorú az no comment).

És azt is, hogy pont ezért, mert az élet nagyobb részét nem befolyásolja, a másik szexuális életéhez meg senkinek semmi köze nincsen, ezért semmi baj nincs amúgy azzal, ha valaki meleg...

26/N

2011. júl. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Dehogy. Öcsém is ezt csinálja, hetente háromszor találkozik velük. Söröznek, fesztiváloznak, megírják egymás dolgozatait, kibeszélik a csajokat.
2011. júl. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ugyan, dehogyis:) hát akik mindennap taliznak, mert pl. deszkások, vagy bmx-esek, vagy csak szeretnek csavarogni...ők sem forrók:)

ha nem érzel "úgy" a másik iránt, akkor az csak barátság:)

ennyikkkkkke:)

pusz

2011. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem , szerintem terroristák, vagy fekete mágiát űznek.Körülbelül ennyi az esély ezekre is, vagy csak simán haverok.
2011. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!