Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan miért nem hisznek az...

Sokan miért nem hisznek az ideiglenes távkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy rögtön mért kell a megcsalást felhozni, meg ilyenek.

Az miért nem lehetséges, hogy az illető pár valójában szereti egymást és a nehézségek ellenére megcsalások nélkül képesek lesznek boldogan együtt élni?


2011. júl. 12. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Csak nem külföldön van a barátod?:) Ha igen, meddig lesz? Nekem is ideiglenesen kinn van és amiket itt olvasok kezd elbizonytalanítani.:S
2011. júl. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez sok dologtól függ, pl. időtől, távolságtól, találkozások gyakoriságától, személyiségtől. Biztos léteznek olyan körülmények, amelyek mellett működhet a dolog.
2011. júl. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

De, lehetséges. Én is távkapcsolatban éltem a megismerkedésünktől számítva 2 évig és minden hétvégén ingáztunk egymáshoz (kb. 150 km). Nagyon jó időszak volt, imádtam az utazásokat, a kalandokat, izgalmas volt őt minden héten csak két napra látni. Aztán hozzánk költözött, aztán összeköltöztünk, azóta pedig babát várok, akinek a születése előtt szeretnék halkan, csendben összeházasodni. Most múltunk 7 évesek és igazából soha nem érdekelt, hogy ki mit mond vagy mit gondol. Én tudtam, hogy szeret és hogy kitart és azt hiszem őt is meggyőztem az ugyanolyan érzéseimről.

Szóval hajrá, nem minden távkapcsolat kudarcra ítélt, sőt.

2011. júl. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Attól függ,mennyi az az ideiglenes,és milyen sürün tudtok találkozni.

Én nem tartom kapcsolatnak,ahol a partnerek 2havonta egyszer találkoznak 2 napra

2011. júl. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem az, hogy nem hiszek benne, valóban elképzelhető, hogy a pár kibír fél vagy egy évet - de én nem mennék bele, mert már az is megvisel, ha 3 napig nem láthatom a barátomat. Nekem szükségem van az intenzív, mindennapos kapcsolatra.
2011. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 éve élek kapcsolatban ebből jó pár éve már távkapcsolt lett.Kiment dolgozni Angliába.

Igen nehéz,kell hozzá alkalmazkodás,kompromisszum,kommunikáció,tisztelet,

szeretet,stb,ezek nélkül nem működik.

Megcsalni összezárva is megcsalhat,nem kell ahoz táv se.Ez csak kifogás.Az emberek amint nehézsébe ütköznek kilépnek,hagyják a szarba a kapcsolatukat,mert már nem kényelmes nekik(van amikor tényleg kikell lépni,erőszak stb)de a legapróbb kényelmetlenség miatt nem kell.Mi havi egyszer kétszer találkozunk most,van webkamera skyp,telefon,sms.Vagy ő jön vagy én megyek,nehéz igen,de 10 évet nem rúgunk fel egy kis nehézségért.

2011. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha néhány hónapot nem bír ki egymás nélkül a két fél, akkor nem is szerették egymást. Ha viszont évekről van szó, az elég valószínű, hogy csak felesleges szenvedést hoz az életükbe.. Nem jó úgy kapcsolatban élni, hogy közben az ember magányos. Több év elég ahhoz, hogy eltávolodjon egymástól a két szerelmes, és új életet kezdjen egyedül, amibe már nem illik bele a másik, és annak új élete..
2011. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Hát nem vagyunk egyformák előző,mi pl nem vagyunk magányosok,pedig van köztünk pár kilóméter pár éve,igaz előtte együtt éltünk,viszont tudok olyat akik együtt élnek egy házban férj feleségként és mégis magányosak sajnos,olyan,mintha két idegen lakna együtt.

Fura ez.

2011. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Biztos vannak párok, akiknél működik. Nálunk nem működött. De én is és a párom is olyanok vagyunk, hogy napi szinten szükségünk van egymás társaságára, és heti 4-5 szexre. Ez távkapcsolatban csak a feszültséget fokozta, folyton baromságokat vágtunk egymás fejéhez. Akármennyire is szerettük, szeretjük egymást, nem ment. 1,5 hónap után hazajött, és nem is ment többet.

Szó nem volt megcsalásról, egyszerűen hülyévé tett mindkettőnket a távolság, és folyton bántottuk egymást. Azóta, hogy itthon van, már boldog házasságban élünk, és van egy kislányunk. De a mai napig ki tudok borulni, ha pár napig távol van tőlem. :)

2011. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kapcsolatot nem a fizikális, hanem a lelki távolság minősíti. Én is 5 év házasság után fél éve 230 kmre lakom feleségemtől, de nagyon szeretjük egymást, átlagosan havonta egy hetet vagyunk együtt, és naponta beszélünk. Nem ez életünk álomhelyzete, most keressük a megoldást, hogy állást találjak Budapesten, de mivel feleségemnek előtte 5 évig a lakóhelyünkön nem sikerült, muszáj volt elfogadnia azt az állást, amit kapott. A távolság - ha szeretitek egymást - bár iszonyú nehéz, de nem választhat el benneteket. Ja, és nem csaljuk meg egymást :)
2011. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!