Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire kell megalkuvónak...

Mennyire kell megalkuvónak lenni egy párkapcsolat kialakításánál?

Figyelt kérdés
Az egyik idősebb rokonom azt mondta, hogy már ideje lenne párkapcsolatban lennem (22 vagyok). És tényleg én is érzem, mert a korombelieknek már voltak komoly kapcsolataik, nekem meg szinte semmi. Jó, abból a szempontból válogatós vagyok, hogy olyannal nem akarok összejönni aki nem tetszik. Nem kell, hogy annyira extra jól nézzen ki, de azért érezzem a vonzódást és legyen ami megfog benne.
2011. júl. 10. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
A fent tartásánál kell megalkuvónak lenni.
2011. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kialakítása szerintem beletartozik a fenntartásába is.:)
2011. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg a rokonodnak, hogy kedves az aggódása, de 22 éves vagy, nem 52. Mennyire kell megalkuvónak lenni? Semennyire. Egy párkapcsolat nem színház, ahol a harmadik felvonás végén lemegy a függöny, és mindenki hazamehet a saját életét élni. Egy párkapcsolat rólad, és arról az emberről szól, akinek megalkuvások nélkül, te vagy a tökéletes társ, és viszont, a nap 24 órájában.
2011. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak 20 leszek nemsokára, de hasonló helyzetben vagyok mint te. Nem volt még komoly kapcsolatom, sőt tulajdonképpen semmilyen kapcsolatom nem volt még. Egyszer randiztam de nem lett belőle semmi. Megkaptam én már, hogy ha így folytatom sose lesz senkim, túl magasak az igényeim, válogatós vagyok. Pedig én is csak egy olyan férfira vágyom, akihez vonzódom és akivel érzem hogy tudnék hozzá kötődni és tudnám szeretni. Nem akarok belemenni egy kapcsolatba csak azért, hogy ne legyek egyedül. Azzal akarok kapcsolatot akivel érzem, hogy működhet. Ha alapból úgy érzem már az elején, hogy hát aranyos, meg rendes, de nem vonz, akkor nem látom értelmét az egésznek. Nem kell, hogy kigyúrt legyen, vagy izmos, szóval nem ragaszkodom én semmihez se. Csak legyen meg az a plusz, amit már az első pillanattól érez az ember és vonzza a másik.
2011. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ember folyton változik és tapasztalaok azt mutatják, hogy megtanul az ember alkalmazkodni is a másikhoz. Amúgy az, hogy nem tetszik valaki és ezért nem jösz vele össze az szép,igazából a szépség belülről fakad, szóval lehet elsőre nem tetszik valaki,de ha jobban megismered akkor már "szebbnek fogod látni". Amúgy szerintem sok olyna ember van aki azt állítja h. más helyzetben nem jönne be a párja,de így hogy már összejöttek és egymásba szerettek már tetszik. Na meg 40-60 évesen úgy is mindenki elveszti a fiatalos szépségét.Persze ez nem azt jelenti h. mindnekivel gyereke össze,de pl. én amikor megismertem a páromak akkor pont legrosszabb formályában ismertem meg(ha társkereső lett volna akkor meg se néztem volna az adatlapját),de azóta megszerettem és persze mint fiú, folyamatosan változik, pl. frissen vágott hajjal jobban tetszik,mint hosszú hajjal,pedig ugyan az az ember.De biztos nálad is van olyan h. egyszer jobban nézel ki máskor meg egyáltalán nem vagy formában.
2011. júl. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad annak lenni. Hidd el, saját tapasztalatból mondom. Beleugrottam olyan kapcsolatokba, amikbe nem kellett volna, vagy nem mertem kilépni, mert azt sulykolta belém a környezetem, hogy úgysem találok jobbat. Ez egy hatalmas hazugság! 20 éves múltam, most van az első olyan kapcsolatom, ahol nem kell magam megjátszani, visszafogni, az előző 4-ben meg kellett. Nem is volt igazi szerelem, hiszen nem önmagam adtam. A mostani kapcsolatom előtt elhatároztam, hogy nem fogok megalkudni, az alapvető igényeim lesznek az elsők, ha ezeket nem teljesíti, nem jövök össze vele. A környezetem véleménye pedig nem érdekel. Megérte várni:)
2011. júl. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!