Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Játszottál már valakinek az...

Játszottál már valakinek az érzéseivel? Hogyan állítottad le magad?

Figyelt kérdés
Természetesen férfi-nő kapcsolatra gondolok, tehát nem baráti meg hasonló viszonyokra.
2011. júl. 10. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Érzésekkel? Hmmm konkrétan nem tudom.... De volt már hogy utólag szemétnek éreztem magam, de ott a részéről ha voltak is érzések keveset mutatott belőle, bár biztosan bántotta valahol... Úgy állítottam le magam, hogy eltűntem az életéből.:)
2011. júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos igen, meg is bántam az egészet. 14 éves koromban történt. Úgy kezdődött, hogy szerelmi bánatom volt, és megtetszettem egy rendes, aranyos, kedves, de csúnya fiúnak. Gondoltam, miért ne, összebarátkozhatunk, örültem, hogy bejövök valakinek )ki ne örülne neki), és eddig azt hittem, hogy csak a belső számít (a romantikus regényekből, a tévéből, a bibiliából), de aztán rájöttem, hogy nagyon nem. Barátkoztunk 2 hónapig, majd kimondtuk h barát-barátnő a kapcsolat. De nem volt nyomulós típus, sőt! Meg se fogta a kezem, puszilni is én pusziltam meg, magamba habarítottam még jobban mint azelőtt, de én nem voltam szerelmes. Rájöttem, hogy fontos a külső, és nem felejtettem el azt a fiút, aki miatt amúgy bánatos voltam. Úgyhogy véget kellett vetnem a történetnek. Szegény fiút nagyon sajnálom, úgy viselkedtem vele, mintha én lettem volnba a fiú, ő meg a lány, mert a fiúk szokták becsapni általában a lányokat. Megbántottam, és nem fogok legközelebb csúnya pasival összeállni :)
2011. júl. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

szándékosan nem játszottam más érzéseivel.

de rengetegszer félreértettek a fiúk, és belém szerettek (mindig azok, akiknek nem kellett volna).

én meg mikor rájöttem, kiléptem az életükből, hogy ne szenvedjenek tovább.

most már kapásból úgy kezdek haverkodni ellenkező neművel, hogy közlöm, nem kell kapcsolat, és sosem tudok szerelmes lenni (így is van).

20/L

2011. júl. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Soha ne mond, hogy soha!
2011. júl. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Szándékosan sosem akartam bántani senkit. De azért sokszor sikerült sajnos.
2011. júl. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:32 nagyjából vázolta az én helyzetemet.

Nálam sem szándékos szokott lenni, és könnyen félreértenek, ha barátkozni akarok. És én is úgy érzem, hogy nem tudok szerelmes lenni. Kétszer már volt, hogy úgy éreztem, de egyik sem volt viszonzott... Aztán azóta sem voltam szerelmes, és nem is tudok eszményíteni senkit, hogy úgy odalegyek érte. Az első ilyen volt. Sajnos racionálisabb lettem. Még abba a nagy szerelemben sem hiszek. (utálom magam ezért) 20/L

2011. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintén szerelmi bánatban, szakítás után egy haverommal megsűrítettük a találkozásokat, a barátságból pedig egyre közelebb kerültünk egymáshoz, mígnem egyszer megcsókolt.. Aztán megint találkoztunk, és még egy kicsit bensőségesebb lett. Aztán rákezdett, hogy mi már járunk, meg ilyenek. Akkor kapcsoltam, hogy a srácot sikerült megbolondítani, legközelebb már eltoltam magamtól, nekem buli volt az egész, neki már kezdett több lenni. Nah ezután nem találkoztunk évekig. És a barátságunk sem olyan már... Csak fiatalabb srácok érzelmeivel játszottam, azt hiszem a fiatalabb srácokhoz vonzódom, mégis félek tőlük...
2011. júl. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!