Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan egyedül vagyok mint a...

Olyan egyedül vagyok mint a kisujjam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amióta tavaly októberben szakítottunk az exemmel, nem volt senkim. Mivel elég nagy stílus, személyiség változáson mentem keresztül, régi barátok elfordultak, újak valahogy nincsenek, vagy elfoglaltak...Eddig dolgoztam, ott jó is volt, csajokkal elökörködtünk...de most sok lett a szabadidőm, és nem tudok mit kezdeni a vágyaimmal. Szívesen mennék buliba, állatkertbe, fürödni...de nincs kivel. Az exemmel drogok meg a piálása miatt mentünk szét, eleinte nagyon depis voltam de már készen állnék egy új kapcsolatra. De csak nem jön senki...:( Már neten is ismerkedem...ez gáz? Van más is ilyen helyzetben? Vagy csak nekem nem jön össze semmi? sem a BL Sound nem jött össze, sem a pesti kirándulás..mostanában minden tervem egy nagy kudarc..de miért?:'(
2011. júl. 9. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj, jönni fognak érted! Neten ismerkedni semmivel sem nagyobb gáz, mint bárhol, de sok a csapda. Légy óvatos!
2011. júl. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz, mindenki ismerkedett már neten, csak van, aki bevallja, van aki nem, ez ennyi! Egyébként ki lehet fogni jókat, csak sok mindenre kell figyelni! :))

Hát először is, meg kell próbálnod egyedül is jól érezni magad, ne másoktól tedd függővé a boldogságod! Én is így voltam, szakítás után nagyon rossz volt, de lefoglaltam magam, ugyanígy nyár volt, strandra amúgy mehetsz egyedül is, ott is lehet pasizni, vigyél egy jó könyvet, s napozz! :) Sétálj, kezdj el valamit sportolni, vagy keress új hobbit, szintén meg lehet ismerni új embereket, csk figyelj arra, hogy légy kedves és mosolyogj sokat, még ha nincs is épp olyan jókedved! Eleinte figyelned kell rá, de előbb-utóbb természetessé fog válni és belülről jön majd a jókedv! :)

Csak pozitívan! ;)

2011. júl. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Iratkozz be egy olyan tanfolyamra amiről fogalmad sincs. Csinálj olyat amivel magadat is megleped ha érted mire gondolok.
2011. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok!!! Köszönöm szépen:) Általában nem jellemző rám az önsajnáltatás...:)
2011. júl. 9. 19:39
 5/8 A kérdező kommentje:
A tanfolyam már megvan, majd szeptember után terveztem egy koktélkészítő tanfolyamot, Győrben...aztán barman és kávéfőző-t is szeretném elvégezni:)
2011. júl. 9. 19:41
 6/8 anonim ***** válasza:
A BL soundra megveszed a jegyet, és kész.Ott aztán lehet ismerkedni:)
2011. júl. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bols mixer tanfolyam?
2011. júl. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen igen az...:)

A BL Soundra egyedül azért nem mennék el...

2011. júl. 9. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!