Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az gáz, hogy 23 éves vagyok...

Az gáz, hogy 23 éves vagyok és se barátom se barátnőm? Egyedül vagyok, mint a kisujjam.

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 14:31
 1/7 anonim válasza:
76%

hat`.. nem mondom epp hogy gaz :-S

de elkene gondolkozz a modorodon vagy viselekdeseden..

mert lehet kellene valtoztass rajtuk..

mert ilyen nincs hogy egy baratod se legyen ( ugy latom a kerdesedbol hogy srac vagy )

pl nekem szeritnem eleg jo modoraim viselkedesem van es rengetek baratom baratnom van ! ( lany vagoyk es pasimbol is eleg sok volt)

legyel baratsagos es kesz egy uj baratsagra esetleg kapcsoaltra :)

irj ha akarsz .. es kornyekezd meg azert hogy hogy sozktal viselkedni masokkal..vagy gondolkozz picit hogy miert is van ez..?! mert szeritnem te sem erzed magad igy jol : egyszal egyedul :(

2009. márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy vele egyedül. :)
2009. márc. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
igazából az a lényeges kérdés, hogy te gáznak érzed e. Szerintem semmi esetre se normális állapot. Azt irtad, hogy nincsen párod, barátaid, de vajon teljesen egyedül vagy? Családon belül vannak körülötted emberek, akikre tudsz támaszkodni? Lehet, hogy csak zárkózottabb ember vagy, aki nehezen oldódik fel. Ha teljesen egyedül vagy, akkor viszont gondolkodj el, hogy jó e ez igy neked, és meddig akarsz igy élni. Mindenképp tarts önvizsgálatot, hogy miért maradtál egyedül, és változtass természetesen.
2009. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na igen, de te legalább őszintén beismered, valóban nem vagy ezzel egyedül ... Nagyon sokan magányosak, csak ezt ugye olyan gáz beismerni.
2009. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mondom nagy előny! Nagyon vigyázz, milyen barátokat választasz! Tapasztalat!
2009. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eddig nem voltak barátaid,osztálytársak?Probáld velük fel venni újra a kapcsolatot.Én 30on túli nő vagyok,de nekem sincsenek már barátaim,barátnőim.Nem jó érzés ne maradj egyedül.
2009. ápr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csak eggyet tudok érteni az előttem szólóval, én 30 -éves férfi vagyok és én is egyedül vagyok.
2009. máj. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!