Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog emiatt szégyenk...

Normális dolog emiatt szégyenkezni? Lehet, hogy sokan kamunak gondolják majd, de nem az.

Figyelt kérdés
Összevissza hazudoznom kell a családomnak arról, hogy miből élek, mert most már konkrétan ezekből élek. Kb 1 éve, amikor nagyon mélyponton voltam anyagilag, dupla vagy semmi alapon, beszálltam néhány hálózatépítő, befektető üzletbe. Bejött, fizetnek, nagyon jó jövedelem. Ezek az MLM, meg "szervezdbenéhányimerősödet" üzletek, mára olyanok sokak szemében, mintha egy szépen terített asztal sarkára egy kis sz@rt kennél. Van valami kellemetlen stichje. Ez nem szerencsejáték, nem illegális. Valahogy mégis kínos, mert nálunk ez nem szokás. A családomban meg sem mertem volna soha próbálni, hogy akár 500 forintot befektessenek,( ez volt a legkomolyabb befektetésem :-)))mert úgy néztek volna rám, mint ha rúdtáncra akartam volna rábeszélni a nagyanyámat. Valahol mégis piszkálja a csőrömet, hogy sok pénzt kereshetne a családom is, ha hajlandók lennének meghallgatni, én meg el merném mondani nekik.
2011. júl. 6. 00:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Közvetlen környezeted tudjon róla, feleség, gyerekek, szerintem ez alap.

Másoknak meg mondj annyit hogy értékesítesz..ha bővebben rákérdeznek akkor is csak címszavakban, a lényeg h ne áradozva mesélj erről a melóról, mert akkor lehet tényleg azt veszik le hogy be akarod őket is vonni a dologba.

Csak nyugi és a hazugság nem vezet semmi jóra, saját tapasztalat.

Amúgy most visszaolvasva lehet nem egészen a kérdésre válaszoltam..

Szóval tudjanak róla, de ne vond be őket az üzletbe, akármennyit is kereshetnének vele..aztán neadjisten vmi baj lenne, gondolj bele, te lennél a hibás.

Annyira nem értek ezekhez a dolgokhoz, de remélem azért picit tudtam segíteni:)

20L

2011. júl. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom, ha valaki csinálja, csak engem hagyjon békén vele.

Gusztustalannak tartanám, ha abból lenne pénzem, hogy másokat "beszervezek". Kb. mintha a barátaimon élősködnék. Szerintem sokan vannak így ezzel.


*Valahol mégis piszkálja a csőrömet, hogy sok pénzt kereshetne a családom is, ha hajlandók lennének meghallgatni,


Na látod, erről beszélek, ezzel van a baj. Ne akarj jót tenni másokkal. Ők tudják, nekik mi a jó. Ez nem nekik lenne jó, hanem neked.

2011. júl. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
szerintem nincs mit szégyelned. lehet, hogy nem fognak örülni neki, mert nem ismerik. bár én sem vagyok a híve, de ha neked bejön, és ebből meg tudsz élni, akkor tök mindegy. a lényeg, hogy legális legyen.
2011. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!