Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak egy gyereked lehetne,...

Ha csak egy gyereked lehetne, lányt vagy fiút szeretnél?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 19:32
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
lány:D
2011. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

A férjemmel együtt mindketten lányt szeretnénk, de főleg ő.

32/N

2011. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem a kérdést! Miért csak egy "lehetne"?


8 éves lányom, 5 éves lányom és 3 éves fiam van. Szerinted melyiket szeretem a legjobban? Hát mindet! Miért? Mert AZ ÉN GYERMEKEIM!


Különben mindenki egyedi, más és más alkat, tehetség, humor, kinézet, étvágy, stb. Olyan sok összetevője van egy gyereknek, mint magadnak és a párodnak, ráadásul a kettőtök tulajdonság-keveréke lesz.


Miért kell ezen gondolkodni? ...


Mi hárman voltunk fiútestvérek, ezért természetesen lányt szerettem volna. Max ilyet tudok elképzelni ...


Ha terv is kell, hogy milyet akarsz, jelezz és Czeizel-es útmutatót is küldök (nekünk bejött!).

2011. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
fiú
2011. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
lányt
2011. júl. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
nem tudok dönteni... rábíznám a sorsra... ugyanúgy örülnék a lánynak is és a fiúnak is... nem tudok különbséget tenni köztük.
2011. júl. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
LÁNYT! Persze ha fiam születne, őt is szeretném, de egy lányról nem mondanék le!
2011. júl. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!