Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki azt kapja amit...

Mindenki azt kapja amit megerdemel? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

A párom elég furán viselkedik a szüleivel.Alapjában véve normális emberek.Mikor elkezdtünk járni fura volt hogy ugy beszél az anyjával mintha a gyereke lenne,kizavarta a szobábol ha ott voltam,volt hogy kizárta mert ott aludtam(hogy ne tudjon bejonni a szobankba)szinte semmit nem tudnak a fiukrol,anyosom mindig engem kerdezget hogy mizujs velünk,hogy van a fia,ha beszélgetnek akkor mintha idegenek lenenek.Probáltam beszélnia parommal hogy miért ilyen velük de csak azt válaszolta "mindenki azt kapja amit megérdemel"és semmi közöm hozzá.

Elgondolkodtam hogy ha idosebb leszek vajon velem is igy fog bánni?Mert mondtam neki hogy akkor ugy otthagyom mint a sicc.Szerintetek érdemes ebbe jobban belefolyni vagy hagyjam,mostmár kezd izgatni a dolog,nekünk is van gyerekünk de én nem tudnám elviselni ha igy bánna velem.


2011. jún. 30. 07:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha a férjed bármivel kapcsolatban azt mondja, hogy semmi közöd hozzá, az nagyon rossz jel. Látom, már van gyereketek, pedig azt tanácsoltam volna, egy darabig ne szülj neki. Így viszont azt mondom, még egy picit ne vállalj be vele, akárhogy alakul, könnyebben tudj lépni. Sajnos igaznak tartom, ahogy egy fiú az anyjával bánik, később úgy fog bánni a feleségével is. Indokot meg majd talál rá, vagy mint látod, nem is kell megmagyaráznia.
2011. jún. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én így jártam! Nem hittem el, hogy velem is ilyen lesz egyszer. Lett, méghozzá akkor, mikor már 3 gyerek ott volt. Ha a szerelem/szeretet elszáll, úgy fog bánni veled, ahogy most másokkal, akiket nem szeret. Az, hogy nem tud megbocsátani a saját anyjának, nem vall érett emberre, olyan tinédzserformának tűnik.Miért érdemli ezt az anyja? Meg akarta ölni? Mert más esetet nem tudnék rá.Beszéld meg ezt vele, vhogy fejlődnie kellene ilyen (empátia, megbocsátás)téren.
2011. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Hát ezzel a nem bocsájtok meg dologgal nem tudok mit kezdeni,Ő ilyen.Bennem teljesen megbizik mert soha nem árultam el őt,nem hoztam olyan helyzetbe ami miatt szégyenkeznie kellet volna.Valami történhetett a multjában amiről nem beszél,vagy nem tud beszélni róla.

azon már tulvagyok hogy azon pedállozzak hogy jobb legyen a viszony köztük,rajöttem hogy nincs értelme.

2011. jún. 30. 14:08
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem aki a saját anyját, aki a világra hozta, nem tiszteli vagy legalább nem tud hozzá jó képet vágni, az egy effektíve "idegennel" mint a párja, még rosszabb lesz. Szerintem a párod, ne sértődj meg, de egy pökhendi kis önző bunkó segg...

Ha nem tetszik neki valami otthon, akkor mit lóg az anyján? Költözzön el, ha olyan "rossz" az anyja...

Igen buta barátod van, ne is haragudj, én szégyelleném...

2011. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!