Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki azt kapja amit...

Mindenki azt kapja amit megerdemel? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

A párom elég furán viselkedik a szüleivel.Alapjában véve normális emberek.Mikor elkezdtünk járni fura volt hogy ugy beszél az anyjával mintha a gyereke lenne,kizavarta a szobábol ha ott voltam,volt hogy kizárta mert ott aludtam(hogy ne tudjon bejonni a szobankba)szinte semmit nem tudnak a fiukrol,anyosom mindig engem kerdezget hogy mizujs velünk,hogy van a fia,ha beszélgetnek akkor mintha idegenek lenenek.Probáltam beszélnia parommal hogy miért ilyen velük de csak azt válaszolta "mindenki azt kapja amit megérdemel"és semmi közöm hozzá.

Elgondolkodtam hogy ha idosebb leszek vajon velem is igy fog bánni?Mert mondtam neki hogy akkor ugy otthagyom mint a sicc.Szerintetek érdemes ebbe jobban belefolyni vagy hagyjam,mostmár kezd izgatni a dolog,nekünk is van gyerekünk de én nem tudnám elviselni ha igy bánna velem.


2011. jún. 30. 07:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesirási hibákert.
2011. jún. 30. 07:51
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
KÉrdezd meg,hogy mit tett ami miatt ezt érdemli.Lehet,hoyg van valami amiről te nem tudsz
2011. jún. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A viselkedése és a korod között mi lenne az összefüggés?
2011. jún. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy a valószínűsége, hogy esetleg veled is megtenni majd ilyent..De persze na..semmi sem biztos :) De ha a szüleivel így viselkedik akkor lehet h te is majd valamivel ki érdemeled ezt a "mert megérdemled"et... Szóval na..Érdekes
2011. jún. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

7:53.


Kérdeztem már,nem igazán akar erről beszélni,annyit mondott hogy ő ha megbizik valakiben és az eljátsza a bizalmát akkor soha nem tudja azt visszaszerezni,ezért nem a szüleivel magánéleti dolgokról.

A viselkedésére meg azt mondta azért bánik igy az anyjával mert másképp nem érti meg.

2011. jún. 30. 07:58
 6/14 A kérdező kommentje:

07:54


Egy barátnőm mondta hogy meglátom én is erre a sorsra jutok,ezért irtam hogy idősebb koromra,mert most még nem viselkedik igy velem.

2011. jún. 30. 08:01
 7/14 A kérdező kommentje:
Vasárnap volt ebéd nálunk,Ő egyszerüen elvonult forma1et nézni,én dumálgattam anyosékkal.Azért ez gáz.Nekem is van gyerekem és baromi rosszul esne ha ő ezt tenné velem.
2011. jún. 30. 08:10
 8/14 anonim ***** válasza:
én helyedben az anyukáját kérdezném ment. teremts olyan helyzetet amikor kettesben van anyósoddal és finoman hozd fel a témát. én is ezt tettem. bár más volt a helyzet nálunk, de volt egy téma amiről a férjemmel nem tudtam beszélni mert mindig terelt. egyszer anyósommal maradtam és szépen kérdezgetni kezdtem,így tudtam meg azt amit páromtól nem sikerült...
2011. jún. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 yuda ***** válasza:
100%

Leírok egy fiktív példát, sok hasonlóban volt részem, de ez most fiktív és nem is állítom ráhúzható a tiédre, de gondold át:

-Tegyük fel új munkahelyre kerülök és a főnök mondjuk (de lehet bárki) első perctől tök rendes velem.

De! ott dolgozik egy szolíd csaj, és előttem leteremti, olyan vulgárisan és megalázóan kezeli stb..stb.

Na én ilyenkor elgondolkodom, hogy egyik oldalról ez a főnök velem tök rendes, de alkalomadtán, ha valaki nem szimpi neki, (lehet legközelebb én leszek az)azt kicsinálja.


tanulságként írom: nézz meg egy embert, akivel legrosszabbul bánik, mert sosem tudhatod veled mikor lesz olyan, hiszen benne van a személyiségében, csak most még megkímélt, mert nem tettél semmit ellenére, de eljöhet az a nap és akkor meglátod milyen az, amikor valaki nem úgy ropja a táncot, ahogy ő szeretné...... :)

2011. jún. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

8:11


Nagyon jo példa,volt részem ilyenben...felmondtam mielőtt még én kerültem volna a sorba...


Ez a személyisége része ijesztő kicsit,vetem már észre rajta hogy másokkal is probált ilyen lenni,köztük velem is,de én ott szoltam hogy akkor ennyi volt velem nem bánik igy mert nincs jővője a dolognak,azóta ez nem jött elő.

2011. jún. 30. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!