Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen beleestem, de gyereke...

Teljesen beleestem, de gyereke van. Felejtsem inkább el?

Figyelt kérdés
Pár hete megismerkedtem egy pasival. Egy gyereke van, akit minden héten többször is szokott látogatni az anyukánál, így találkoztam vele. Az utóbbi időben teljesen kész vagyok tőle, annyira tetszik mindene. Jó viszonyban vagyok az anyukával, és a gyerekkel is. Mit gondoltok ilyen esetben érdemes lenne vele tovább barátkozni, vagy inkább felejtsem el már csak az anyuka miatt is?
2011. jún. 27. 19:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

Most akkor házasok, együtt vannak, vagy sem?

Ha egyik sem, akkor hajrá szerelem. Legfeljebb lesznek konfliktusok, amit túl lehet élni.

32F

2011. jún. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? És milyen rég nincsen együtt az anyukával?
2011. jún. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%
anyám legjobb barátnője összejött apámmal azután, hogy az őseim elváltak. ott laktak tőlünk kb két háztömbnyire. na, ez a meleg, nem a vaskohó!
2011. jún. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nem nem, nincsenek együtt az anyukával. A gyerekük 7 éves, és miután megszületett rövid időn belül szétmentek. Szóval kb 5-6 éve nincsenek együtt.


Hány évesek vagyunk? Hát igen, ez már talán húzósabb dolog (vagy nem?): én 22, az apuka 30. De még semmi nincs köztünk, csak ha találkozunk akkor köszönünk egymásnak, pár szót váltunk, aztán megy is a gyerkőchöz. Szóval esélyes, hogy ő nem is vett engem észre úgy, de nekem viszont eléggé tetszik.

2011. jún. 27. 22:06
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

akkor hagyd. nálam mondjuk alapelv, hogy addig nem nagyon tud érdekelni egy pasi, amíg ő el nem kezdni csapni a szelet. leszoktattam magam arról h. a vakvilágba epekedjek valami hapsiért, aki nem is vesz észre.


ez csak egy fellángolás, nyugi, majd elmúlik.

2011. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!