Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt hölgyek akiknek a...

Vannak itt hölgyek akiknek a párjuk felszolgáló?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy bírjátok hogy olyan keveset van otthon?Nem vagytok féltékenyek hogy minden nap kivan téve flörtölésnek a hölgy vendégel által?
2011. jún. 21. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ne a vendégekre gondolj hanem a kollégákra. Én látom milyen kavarások mennek a felszolgálók, ill. a felszolgálók és szakácsok között.
2011. jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem bizol benne hagyd ott, keress olyant aki otthonról irányitja a melot és nem kerül kapcsolatban emberekkel a munkája során, bár nehéz lesz ilyent találni.

Ne parázz, ez csak munka, akkor aggodj majd ha megcsalás szagát észleled

2011. jún. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Én Nő vagyok és évekig vendéglátóztam, és sajnos tíz év alatt egyetlen egy kollégát tudom mondani aki nem csalta meg a feleségét vagy a párját..sok a munkahelyi kísértés ..
2011. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahhoz felszolgálónak lenni, hogy megcsaljon. Ne parázz. Ha olyan típus, akkor a postáskisasszonnyal is megcsal, ha meg nem olyan, akkor hiába flörtölgetnek a hölgyvendégek.
2011. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék senkit elrettenteni, de leírom a saját példánkat. Apukám és Anyukám boldog, harmonikus házasságban éltek, igaz volt egy kis korkülönbség (Anyukám javára), de ez nem számított. Amikor kicsi voltam, Apa pincérként dolgozott és beleszeretett egy nála jóval fiatalabb kolléganőjével. Természetesen azt hazudta, hogy nincs köztük semmi sőt még be is mutatta nekünk. Aztán pár hónap múlva bejelentette, hogy elköltözik tőlünk, és szeretne elválni. Ennyi volt az egész. Sajnos elhagyott minket, és nem kívánom senkinek azokat a hónapokat, amiket mi átéltünk Anyukámmal, miután elment... Természetesen nem minden férfi ilyen, ez csak egy példa volt.
2011. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

Ja, én vagyok 20:32-es válaszoló


Pár év múlva megunták egymást, és véget ért az a fene nagy szerelem, amiért elhagyott minket, a családját.

2011. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan típus, akkor tökmindegy, mi a foglalkozása, megcsal. De ha nem olyan, akkor hiába flörtölnek vele.
2011. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kifejezetten vendéglátós a férjem. Zenél lakodalmakban, nagyobb összejöveteleken...

Nem mondom h nem jut eszembe ilyesmi, de próbálom elhessegetni. A zenélés neki másod állas, a főállásánál inkább férfiakkal találkozik, de ugye jön-megy ha akara bármikor félre léphetne. Igyekszek bízni benne, és mindent megadni neki, néha hosszabb pórázt adni, néha rövidet.

A fontos,h érezze szükség van rá, de nincs megkötve a keze. Szívesen jöjjön haza.

A lényeg a bizalom...mégha néha nehéz is. :)

2011. jún. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!