Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartjátok a volt párotokkal a...

Tartjátok a volt párotokkal a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
vagyis milyen a kapcsolatotok szakítás után. pl volt olyan hogy minden újrakezdési szándék nélkül írtatok neki egy mailt, sms-t hogy mi van velük, hogy vannak? valamint ha az ex felbukkan annak mi az oka? L
2011. jún. 21. 19:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
mi igen. Mert attól még, hogy elmúlt a szerelem, őt, mint embert ugyanúgy szeretem szeretettel. Nem kötelező teljesen kizárni az életedből:)
2011. jún. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
Én az egyik exemmel rendszeresen találkozgatok, bár így, h barátnője lett, jóval ritkábban.Mi az oka? Hogy bár nem ő az igazi, de közünk természetsen van egymáshoz, nem véletlenül volt a barátom. Jóbsn msrsdtunk, megbízom benne. De ő az egyetelen ilyen ex.
2011. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
nem,fölösleges.ami elmúlt elmúlt.ő ment balra én jobbra.boldog vagyok a jelenlegi párommal,aki majd a férjem lesz.nem vagyok kíváncsi az exekre...hidegen hagy az össze,nem érzek haragot,egyszerűen nem érdekelnek
2011. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Utolsóval egyetértek.
2011. jún. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
Semelyikkel nem tartom a kapcsolatot,bár nem volt sok.Nem szeretem őket.A barátság is mindig elmúlt 1-2 hónappal később.
2011. jún. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk úgy volt, hogy 2.5 éve szakítottam vele. Nekem már van új párom, ő még azóta is egyedülálló.


Kb. szakítás után 1 évig nagyon ritkán beszéltünk msnen, próbált visszaszerezni, de nem volt erre esély, így feladta és azóta nem is beszéltünk. Se telefon, se net, se semmi...


21/L

2011. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Közös a gyermekünk, nem vagyunk puszi pajtások, de amikor hazajön külföldről, mindig meglátogat engem is. Én már más felesége vagyok, de a gyermekemnek is sokkal jobb, ha látja, hogy az apja, anyja barátok maradtak.
2011. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Én nem. Örülök, hogy már nem hívogat. Számára nehéz volt elfogadni, hogy szakítottam vele. Szakítás után kb fél évig nem volt nyugtom tőle...:S
2011. jún. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nagyritkán váltunk egy-egy mailt az egyikkel, a többivel nem tartom, mert csúnya véget értek azok a kapcsolatok.
2011. jún. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
mi is tartjuk. haveri viszonyban vagyunk, és elfelejtettük a régi sérelmeket 20L
2011. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!