Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudjam meg, hogy van-e...

Hogy tudjam meg, hogy van-e viszonyuk?

Figyelt kérdés
A férjem és a legjobb barátnőm. Sokszor beszélgetnek kettesben ha társaságben vagyunk,elvonulva. Ha nem ér el a bnőm telefonon rögtön hívja a férjem.stb.
2011. jún. 16. 18:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
66%

Úgy gondolod, egyikükben sem bízhatsz? Hiszen ha ők ketten viszonyba akarnának kavarodni, ahhoz teljes egyetértés kell, nyilván ha csak egyik oldalról menne a dolog, a másik rohanna hozzád méltatlankodni. Szóval ilyen rossz emberismerő lennél?

Én kedvelem a sógoromat, gyakran szoktunk beszélgetni akkor is, ha a húgom épp nincs jelen. Sőt! Segítünk egymásnak ebben-abban, néha órákat beszélünk telefonon, ha egyikünk szakterületébe vágó probléma adódik.. de ugyanezt teszi a családom többi tagja is. Ez ugyanilyen gyanús lenne?

A barátnőm pasijával is mindig törekszem a jó kapcsolatra. Soha nem néznék rájuk férfiként, és soha nem lennék féltékeny a barátnőmre. Akiben nincs meg a bizalom, azt valószínűleg arra méltatlan emberek jól átverhették korábban, de ez nem azt jelenti, hogy csak romlott emberek léteznek. Van, akinek fontosabb egy kapcsolat/barátság, mint hogy pont azzal a személlyel kamatyoljon titokban..

Miért nem mész oda hozzájuk, ha arrébb vonulnak beszélgetni? Egyből észrevennéd a reakciójukból, hogy zavarsz vagy sem. És miből gondolod, hogy éppen a szemed előtt kezdenék el szövögetni a hazugságok hálóját? Hiszen megvan egymás telefonszáma, nem kellene hogy tudjál róla..

Szerintem vagy túlságosan féltékeny vagy, és ez erősebb, mint az eddig melletted álló személyekhez fűződő szereteted, vagy rossz emberismerő vagy, hogy őket választottad magad köré. Ha már a legjobb barátnő is gyanús, akkor ki nem? Ha tényleg annyira tudni akarod az igazat, nyomozz, de az tuti, ha engem megvádolna ezzel a barátnőm alaptalanul, akkor egy világ omlana össze bennem róla. Valószínűleg addig tartana a több évtizedes barátság..

Ha kiderül, hogy tévedtél, akkor nézz alaposan magadba. Ha nem vagy képes hinni másokban, mindig magányos leszel, függetlenül attól, hogy hányan vannak körülötted..

2011. jún. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

TOMatm.(vagy mi. Atm)

Sokadszorra látlak női témákban hímsovinisztaként nyomulni. Valahogy le se pontoznak... Nem az a baj, ha más a véleémyned, mert sokaké eltér. Hanem a mód, ahogy kifejezed magad. Kedves kiíró: kérdezd meg tóle! Valójában semmi sem történt, minden következtetés ezen a szinten a fantázia szüleménye.

2011. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
19.47- nagyon egytértek, csak véletlenül a pirosat ixeltem. Abszolút zöld.
2011. jún. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
86%

A sógornő és a barátnő nem ugyanaz.Párom a sógornőjével sokat beszélgetett és nem volt azzal bajom.De volt egy csaj,aki állandóan hívogatta,találkoztak (boltban dolgozik a hölgy),ismerősünk fiával járt,de a fiú dobta és nem képes elszakadni tőlünk.Ma kiosztottam a csajt,kiváncsi leszek,hogy mi lesz.

Ez egy női megérzés volt és nem hiába.21 évesen nem érzi a tettei súlyát és olyanokkal kezd ki és használ ki,akikhez nincs köze.

Sose voltam féltékeny és ez az érzés nem hagyott nyugodni.Utána jártam,bár a párom nem titkolt semmit,de a csaj nem volt 100-as nekem!


Így a megérzésekre néha hallgatni kell! :D

2011. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Itthon vagyok már 4 éve 2 kisbabával és most nem tudom,hogy csak ezért-e vagy tényleg van valami. A férjemnek mondtam már,hogy nem tetszik amit csinálnak ő meg egyből elmondta a bnőmnek. ez is gyanús volt!
2011. jún. 17. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!