Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudjam meg, hogy van-e...

Hogy tudjam meg, hogy van-e viszonyuk?

Figyelt kérdés
A férjem és a legjobb barátnőm. Sokszor beszélgetnek kettesben ha társaságben vagyunk,elvonulva. Ha nem ér el a bnőm telefonon rögtön hívja a férjem.stb.
2011. jún. 16. 18:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

én ha a barátnőm kutatna a telefonomban vagy ha ezzel a női megérzés bromsággal jönne szakítanék vele.


most vágd magad jól tarkón hátha attól észhez térsz.

3

2

1

most

2011. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%
Tartsd nyitva a szemed, esetleg menj oda hozzájuk, ha elvonulnak, de szerintem semmiképpen ne kutass a dolgaiban. Amiket írtál, még nem utalnak megcsalásra, de azért nem baj, ha nyitott szemmel jársz, csak ne vidd túlzásba a gyanakvást.
2011. jún. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
64%
18:47! Ne magadból indulj ki. Nyilván te egy galamblelkű, erkölcsileg abszolút tiszta, feddhetetlen ember vagy. De nem mindenki ilyen ám. Sokan sumákolnak. Azoknak meg nem baj ha valaki megnézi a telefonját. ;-)
2011. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
61%
Kétlem, hogy a kémkedés segítene. Mert ha kiderül, hogy alaptalan volt a félelmed és lebuksz, akkor könnyen faképnél hagy a férjed és a barátnőd is. Nem lenne egyszerűbb megbeszélni?
2011. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én ennyiből még nem gyanakodnék ilyensmire. A megérzés az más tál tészta, főleg ha nem vagy féltékenykedős típus, ha az vagy akkor azt se kellene ennyire komolyan venni.
2011. jún. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy nő megérzése általában bejön. Barátomra anno ráakart akaszkodni egy csajszi, de annak is volt élettársa. Egyből szimatot kaptam. Félrehívtam a csajt, és megmondtam, hogy hozzánk azontúl még a lábát sem teheti be, de a jövőben is nagy ívben kerüljön. Elvörösödött. Azóta sem láttam őket!!!
2011. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
21%
Fogadj magánnyomozót.
2011. jún. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen legjobb barátnőtől mentsen meg az ég!
2011. jún. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 TOMAtm ***** válasza:
0%

ha jobb nő mint te akkor lehet h megcsal vele.

de azt jobb ha tudod h,nemtudom melyik agytröszt javasolta,de ha egy férfi telójában keresgélsz az egyenes út a váláshoz.én legalábbis tuti kitennélek,házasság ide vagy oda ha a privát dolgaimhoz nyúlnál.a telefon manapság olyan mint régen a napló,beleírja az ember a személyes dolgait.a személyes dolgait!

2011. jún. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
19%

nem mostanában van a szülinapos, vagy névnapod, valami családi ünnep? nem lehet, hogy meglepetést szerveznek neked ők ketten?


a kutakodás valóban kétesélyes. sokan falra másznak tőle. ha megteszed, óvatosan... gondold át kétszer is.

2011. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!