Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom most megy Londonba...

A lányom most megy Londonba 20. án indul nemtudom mennyi fontot adjak neki 14 éves : )?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 20:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
bocsi az off-ért.. te nem Csernyei vagy?:)
2011. jún. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
nem :D
2011. jún. 13. 20:36
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy a múzeum belépőt ott kell-e nekik fizetni, vagy ezt előre lerendeztétek, ugyanis a múzeum belépők egy része igencsak borsos áron van, a london eye-n is egy kör elég drága. Amikor én voltam Angliában, akkor nekünk ilyeneket előre be kellett fizetnünk, illetve az étel nagy részét is itthonról vittük, csak például húst kellett vennünk vacsorához, amikor azt csináltunk. Én 60 fontot (és kb. 100 eurót vittem, ezt azért, mert mi Franciaországban, és Belgiumban is időztünk) vittem, és a többiek mind többet hoztak. Mondjuk én nagyon nem is vásároltam szuveníreket, csak pár apróságot mindenkinek, de volt, aki 100 fontért vett magának cipőt. Szerintem nem szabad túl sokat adni, de azért legyen nála. Jah és időben kezdejetek el keresni olyan váltót, ahol váltanak fontot, mert amikor mi mentünk, akkor több iskolában is szerveztek ilyen utat a városunkban, és elég nehéz volt egy idő után már fonthoz jutni. És tényleg vigyázzon, ki ne zsebeljék.
2011. jún. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!