Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más szülőknek is szokott...

Más szülőknek is szokott ilyen érzésük lenni?

Figyelt kérdés
Nekem van egy 3 éves fiam. És időnként amikor azt mondja nekem h apa akkor fura érzésem lesz. olyan h nem tudom leírni. Utána meg elkezdek gondolkozni rajta h úristen ez az ember félig belőlem van és milyen kicsi. Másnak is szokott ilyen lenni?
2011. jún. 11. 21:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
*pocaklakóm
2011. jún. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem csak az a bajom a kérdéseiddel, hogy itt töltöd az időd, ahelyett, hogy velük foglalkoznál.Nincs is ezzel semmi baj, csak nem ismered be, hogy ezeket is te tetted fel.Aranyos vagy, meg minden, de ezt az időt ha rájuk fordítanád, talán jobb lenne a kapcsolatotok.


ttp://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-kerdesek__1893568-baj-h-nem-vagyok-komoly-es-kicsit-gyerekes-vagyok.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. jún. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az elsőt én írtam, a másodikat nem. De te vagy az a 68%os aki emlegetett? Mert én vagyok Bandika és már teljesen jó a kapcsolatunk
2011. jún. 22. 20:32
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia Bandika!Tök jó fej vagy! Én vagyok a 68%-os.Amúgy tényleg bírom, hogy szeretnéd megoldani a gondokat.Amúgy kamionozol még?
2011. jún. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Még igen...jó lenne abbahagyni :)
2011. jún. 22. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!