Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit is nézünk meg először egy...

Mit is nézünk meg először egy férfin, nőn, mitől lesz valaki jó pasi, jó nő?

Figyelt kérdés

Erről beszélgettünk múltkor néhányan, és gondoltam, megkérdezlek titeket is. Hogy miért? Mert olyan képtelen válaszokat kaptam a társaságban a "jó pasira, jó nőre" vonatkozóan.

Például volt valaki, aki szerint ha nem ápoltak valakinek a fogai, lehet akármilyen szép arca, beszélhet a világ összes nyelvén, de őt soha nem érdekelné.

Vagy hogy nem férfi a férfi 180 centi alatt, és ha nincs legalább 45ös lába..

Ezek csak példák, tudok még írni, és leírhatom azt is, hogy én mit nézek meg a másik és a saját nem képviselőin, mitől tartok szépnek valakit.


Igazából most nem azokat a válaszokat várom, hogy például "a párom mackós, de nekem a legtökéletesebb ffi".

Hanem, hogy Nektek vannak-e kis apróságok, aminek a hiányában semmiképp nem neveznétek szépnek egy férfit, nőt.

Tudom, hogy ez szubjektív dolog, nem is az a cél hogy kialakítsunk egy közös, sérthetetlen véleményt, hanem mindenkinek az egyéni válasza érdekel.


2011. jún. 11. 13:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

engem nem érdekel, ha mondjuk nem tipikus adonisztestű és arcberendezésű a fiatalember, de!

-magasság fontos, mivel 175 cm vagyok, és nem egy modellalkat, szóval duplán lenne kellemetlen, h egy alacsony ropiharcos van az oldalamon :D

-jó stílusérzék, minőségi, megválogatott ruhák. lehet elérhető áron is normális ruhákat venni, nem muszáj 10ezres cuccokban szaladgálni, viszont a kínaiboltos cuccoktól menekülök.

-ápolt körmök, fogak. sokat elmond az ember igényességéről.


ezen kívül lehet 120 kg, kopasz, szemüveges, rocker, akármi :D


belső tulajdonságok közül a humor nagyon fontos számomra, mivel én sem vagyok egy savanyú csaj, szóval ha vevő a poénjaimra, az már fél siker.

a műveltség és az intelligencia legalább ugyanilyen fontos, enélkül nem sok mindenről lehet beszélgetni.

jah, és hogy legyenek céljai az életben. lehet akár egy jó szakmunkás, aki azért küzd, h legyen egy sikeres cége, lehet informatikus, aki "világmegváltó" programokat tervez, lehet szakács, aki saját éttermet szeretne nyitni, és tesz is érte.


nem a pénz érdekel, hanem hogy letett-e már valamit az asztalra.

2011. jún. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem a tevékeny pasik tetszenek. mindegy mit csinál, de azt szeresse, és értsen is hozzá. Én attól készülök ki, ha egy pasi elkezd nyafogni (a munkájára, a főnökére, a közlekedésre... stb) ha ismerkedek és az első pár beszélgetésnél kibukik ez a nyűglődés, már le is léptem. :)


A kinézet nálam annyi, hogy azért 170 centi legyen (164 vagyok) és ne legyen nagyon elhízva. Nagyon fontos számomra az érthető beszéd. nem csípem ha valaki hadar, pösze, raccsol stb... Ha egy férfi ki tudja nyitni a száját rendesen, már majdnem nyert ügye van nálam :)


Nekem az öltözködése nem érdekes. Azt se bánom ha melós ruhában van, de lássam az értelmet a szemében :)

2011. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek a "van benne valami" kritériummal, plusz a tekintet fog meg egy férfiban...és egyből levesz a lábamról ha hosszú a haja. (26 vagyok) és ne nézzetek hülyének de szóban sem jöhet ha nem szép a tarkója...ezt úgy kell érteni, hogy ne legyen lapos hanem szép kerek. Hülyén hangzik tudom de akkor is... :)
2011. jún. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha a kérdés olyan férfiakra vonatkozik, akik szóba jöhetnek, mint párkapcsolat, akkor én nem nagyon tudok ilyet írni. A vékony férfiak tetszenek, de ezen kívül a kisugárzás a lényeg.

Ha olyan férfiakra is vonatkozik, akiket az ember csak úgy megnéz az utcán, a TV-ben, egy újságban, akkor barna bőr, izmos test, kockás has, igazi férfias arcberendezés. De ez csak a mindent a szemnek, semmit a kéznek kategória :)

2011. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy megint főleg nők nézik ezt a rovatot...


Én kiismertem annyira a páromat, aki pasi, hogy a nevében elmondhassam, neki ki a jó nő:


tökéletes arc, formás mellek, fené.k, jó lábak, magassarkú cipő, minél hosszabb haj, eszméletlen szexuális kisugárzás.

Neki az a fajta nő a jó nő, aki azt sugározza akaratlanul is, hogy du...gj meg. Nem kurv.ák...ra kell gondolni, mert taszítják őt az olyan lányok, akik a seg..gükről tesznek ki fényképet az iwiwen és mocsk.os a szájuk...Ezeket megveti. Neki a jó nő úgy néz ki, mint amint azt fentebb leírtam, de mentes minden közönséges viselkedéstől. Lehetőleg ne szőke legyen, hanem sötét hajú és szemű. Gondolom, ettől titokzatosabb, egzotikusabb a jó nő.


Úgyhogy én azt szűrtem le ebből, hogy neki az ártatlan Hófehérkék, meg Barbie-babák nem jó nők, pedig én mindig azokra akartam hasonlítani, de őt abszolút nem csigázzák fel. Lehet akármilyen tökéletesen szép egy lány vagy nő, ha az a Hófehérke típus, aki bájos és nem az jut eszébe róla egy pasinak, hogy meg kéne dugni, hanem inkább az, hogy feleségül kéne venni, na az a típus nem a jó nő.


Én inkább Hófehérke típus vagyok, ezért választott engem párjának. De sose mondaná rám azt, hogy jó nő. Inkább tőből leharapná a nyelvét. Szépnek se mondana soha. Nem vagyok boldog mellette. Amúgy szerintem össze.csinálná magát egy jó nőtől, azért se volt neki soha olyan és nem is lesz.


Hogy milyen a jó pasi, azt már többen leírtuk. Olyan, akire felnézhetek. Okosabb nálam, kiegyensúlyozottabb nálam. Lehet akármilyen helyes valaki, ha megérzem benne, hogy érzelmileg kiegyensúlyozatlan, vagy elveszti könnyen a fejét, az taszít. Határozott és van humora. Nem csorgatja a nyálát minden nő után, van benne tartás.

Férfiasak a vonásai, cseppet sem lányos. Se nem vékony, se nem kövér.

2011. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ha hasonlít Mester Tamásra, akkor vonzó pasiról beszélünk pld. kellően enervált, dögös, izgalmas, vékony, és nagyon-nagyon tehetséges!!!
2011. dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!