Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit is nézünk meg először egy...

Mit is nézünk meg először egy férfin, nőn, mitől lesz valaki jó pasi, jó nő?

Figyelt kérdés

Erről beszélgettünk múltkor néhányan, és gondoltam, megkérdezlek titeket is. Hogy miért? Mert olyan képtelen válaszokat kaptam a társaságban a "jó pasira, jó nőre" vonatkozóan.

Például volt valaki, aki szerint ha nem ápoltak valakinek a fogai, lehet akármilyen szép arca, beszélhet a világ összes nyelvén, de őt soha nem érdekelné.

Vagy hogy nem férfi a férfi 180 centi alatt, és ha nincs legalább 45ös lába..

Ezek csak példák, tudok még írni, és leírhatom azt is, hogy én mit nézek meg a másik és a saját nem képviselőin, mitől tartok szépnek valakit.


Igazából most nem azokat a válaszokat várom, hogy például "a párom mackós, de nekem a legtökéletesebb ffi".

Hanem, hogy Nektek vannak-e kis apróságok, aminek a hiányában semmiképp nem neveznétek szépnek egy férfit, nőt.

Tudom, hogy ez szubjektív dolog, nem is az a cél hogy kialakítsunk egy közös, sérthetetlen véleményt, hanem mindenkinek az egyéni válasza érdekel.


2011. jún. 11. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

számomra egy jó pasi semmiképpen sem alacsony. lehet azért is van ez mert én 173 cm vagyok, de alacsonyabb féfivel nem is jönnék össze. Próbáltam már, de akármennyire is jól elvoltunk egymással engem akkor is borzasztóan frusztrált.

Más kikötésem anynira nincs, de ha már felkellene építenem egy álompasit, akkor mindneképpen barna haja lenne, szemszín mindegy, közepesen kigyúrt. Szintén előny a szép fogsor:)

De igazából jó pasi szerintem attól lesz valaki ha belülről olyat sugároz amire nekem szükségem van:)

2011. jún. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam fontos hogy egy férfi ápolt legyen!Adjon magára: mosson fogat rendszeresen,ne hanyagolja el magát!stb!...Nem azt mondom hogy hibátlan legyen kívűl belül mert én sem vagyok az!De nekem fontos a higiénia stb!...
2011. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a szeme, tekintete a legfontosabb. Azután jön, hogy legyen magasabb nálam, mert mellette biztonságban kell éreznem magam, vagyis pontosabban, hogy én vagyok a védtelen nő. Persze legyen ápolt, igényes...

Mégis a legfontosabb, hogy "normális" legyen: kedves, figyelmes, megbízható ....Mit ér egy jó pasi kigyúrt testtel és hibátlan fogsorral, ha akkora az egója, hogy nem férek el mellette :)

2011. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem a legfontosabb, de nem hátrány, ha 180 cm körüli a srác. Ami a legfontosabb: legyen szép szeme, szép arca. Külsőleg legalábbis számomra ez a legfontosabb. Haja legyen rövid, sötét színű, szeme színe mindegy. Vékonyabb testalkatú, egy kevés izomzat nem árt, de nem testépítő tesztoszteronbomba. Amit először megnézek egy férfin: Az arca, a szeme, majd a testalkata. De a belső tulajdonságok fontosabbak :)
2011. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

Tudatosan egyszer sem fogalmaztam meg ilyen "kritériumokat" magamban, de ha belegondolok, akkor én sem neveznék szépnek egy nőt összességében, ha a fogai rondák (sárgás, elöl láthatóan szuvasak) lennének.

Viszont olyan tulajdonságokból van jócskán, amik ha jelen vannak egy lányban, akkor az egy nagyot nyom a latban a "szép" irányába. :) Pl. a hosszú (legalább háta közepéig érő), dús hajért meg tudok bolondulni, főleg ha barna, de a többi is tetszik. Az élénk szemek is nagyon szépek, az tényleg színtől függetlenül. Az egészséges, nőies testtartás, kecses mozgás, nőies gesztusok is mind ilyenek. Az öltözködésben, stílusban nekem a természetes módon egyedi nők tetszenek, pl. szerintem egy csinos hímzett fehér blúz sokkal-sokkal vonzóbb egy feszülés rózsaszínnél. Összességében az olyan nők tetszenek, akik természetes vagy hagyományos módon nőiesek.

2011. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg legyen szép bőre, és őszinte tekintete akár pasi akár nő.
2011. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Mit nézek meg először a férfin? Arc, szemek. Az összkép.


Hogy mitől lesz valaki jó hapsi? Nem is nagyon tudnám megfogalmazni. Talán a kisugárzása, egyénisége teszi azzá. Ez a - van benne valami - dolog.

Hiszen egy olyan férfi is lehet jó pali, aki nem az esetem, de mégis megtudom benne látni azt, amitől azt mondom, hogy JÓ. Vagányság, karakánság,persze mértékkel. Kedvesség, figyelmesség, lehessen vele csipkelődni is.


Külsőre pedig nem hátrány ha magas, ápolt. Én inkább a vékony testalkatú, de azért némi izommal rendelkezőket részesítem előnyben. (nem kigyúrt) (A sárga fogak visszataszítóak, ahogyan a rágott köröm/bőr is. )

A kék szemekért oda vagyok, a hajszín mindegy.

2011. jún. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nálam: helyes arc, magasság (mivel én is jó magas vagyok, nem szeretném ha elszaladna a hónom alatt:D), kicsit sportosabb, szép mosoly, ápoltság (nem büdös a szája, nem rohadnak a fogai, nem tiszta ragya az arca, egy-két patti belefér), kellemes illata van, stílusosan öltözködik (nem b.zisan, hanem sportosan vagy elegánsan). Nekem külsőre ezek a mérvadók, természetesen egy-két 'hiba' belefér, ha tetszik az illető, hisz én sem vagyok tökéletes.
2011. jún. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az összkép számít nekem így belegondolva leginkább, a kisugárzással, fellépéssel, és a tekintettel együtt.
2011. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
nekem nagyon fontos hogy ne legyen elhízva. Az olyan nők akiken 5 kgnál több felesleg van taszítanak, egyáltalán nem vonzóak.
2011. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!