Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel mit lehet csinálni?!...

Ezzel mit lehet csinálni?! Megőrjít a családom!

Figyelt kérdés
Az unokatestvérem anorexiás, és mostanában állandóan ez a téma megy. Ez eddig teljesen érthető. De már lassan én érzem úgy hogy direkt többet kell ennem, mint amennyi jól esik(én teljesen rendesen eszem) mert engem is figyel pár kedves rokonom...Ha valamből nem kérek, a nagynéném rögtön furcsán néz rám. Ma úgy döntöttem hogy elég a tespedésből, kimegyek ugrókötelezni(amúgy semmit sem sportolok)erre most anyám kel föl a számítógép elől és szól hogy:Mennyit csinálsz már? kérdezem miért, erre ő, hogy most eszébe jutott a unokatesóm...Ezt már nem lehet elviselni, és ha erre kiakadok akkor azt is az anorexia jelének tekintik. Ha az unokatestvérem beteg, miért kell úgy viselkedni mintha én is az lennék?(amúgy 163 cm vagyok és 50 kiló, csak hogy tudjátok hogy én tényleg nem vagyok gebe)Egy idő után már nem az az érzése az embernek hogy aggódnak érte, hanem kétségbeejtő. Miért jobb azt nézni hogy a gyerek egész nap görbe háttal ül és zabál?
2011. jún. 2. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pff, nem tudom, én elküldeném őket a p/csába... Majd ha lefogysz, akkor magyarázzanak. Ez tényleg nagyon gáz lehet. :S
2011. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is megőrülnék már a helyedben,nagyon idegesítő lehet:|

Semmit sem csinálhatsz szinte mert egyből letámadnak azzal ami az unokatesóddal történt.Egy beszélgetés rájuk férne szerintem,hogy ne keverjék a szezont a fazonnal.

Amúgy lehet,hogy csak simán aggódnak érted,akkor azt értékelni kell:)

2011. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Aggódnak érted, ennyi az egész. Örûljél neki, hogy figyelnek ràd.
2011. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De minek aggódnak értem? Nincs semmi bajom! Ebbe lehet belebetegedni!
2011. jún. 2. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!