Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom vagy a barátaim? Őszinte...

Párom vagy a barátaim? Őszinte válaszokat várok!

Figyelt kérdés

Viszonylag friss a kapcsolatunk, de meglehetősen különbözünk életvitelben, életfelfogásban és intelligenciában…mégis szerelem volt első látásra.

Később bemutattam a barátaimnak, (eléggé sznob barátaim vannak) még életemben nem éreztem annyira kellemetlenül magam mint akkor. Párom és barátaim sem érezték jól magukat. Azóta barátaimtól folyamatosan kapom, hogy mit keresek egy ilyen férfi mellett, hogy elment az eszem, hogy teljesen más mint a korábbi kapcsolataim és ha nem látják el se hiszik, hogy ő a párom stb. Az elején még kiálltam mellette, de most már azt veszem észre magamon, hogy csak helyeslek, mert végülis minden amit mondanak igaz, és észérvekkel alátámasztott. Mondták hogy nem tartanak igényt párom jelenlétére a baráti összejöveteleken és párom is így reagált.

Én is megismertem párom barátait, ott megkaptam hogy egy nagyképű sznob p*csa vagyok. Ugyan így, hogy nem illünk össze. Pedig magamhoz képest kedves voltam, kicsit sem leereszkedő azt akartam hogy legalább ők elfogadjanak, ha már az én barátaim nem fogadják el őt. De persze nem így lett.

Párom arra a megoldásra jutott, hogy éljük a szerelmünket a négy fal között. Ugyanis semmi közös programot nem tudunk összehozni, én szeretek étterembe járni ő ki nem állhatja…Én szeretek sétálgatni, romantikázni, ő inkább egyedül sprotol…és még sorolhatnám. Néha vannak meglehetősen alpári és közönséges megjegyzései amit nem tudok hova tenni, de mégis, ha együtt vagyunk csak mi ketten…nagyon boldogok vagyunk…imádok vele lenni.

De ezt nem érzem kapcsolatnak, ha nem szervezünk közös programokat, nem élünk át közösen dolgokat, akkor hogy fog kialakulni minden?

Próbáltam erről beszélgetni vele, azt válaszolta, ne foglalkozzak ilyenekkel…élvezzük, amíg jó és később úgyis elhagyom valakiért, mert jobbat érdemlek.

Teljesen elbizonytalanodtam…így van értelme egy kapcsolatnak?


2011. máj. 30. 18:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Attól függ hány évesek vagytok!

4 fal közt nem fog sokáig tartani a nagy románc...homlok egyeneset más az életviteletek amit tökéletes leírtál,így nem értem miért akarjátok egymás idejét húzni!Persze valamilyen szinten így is hozzá lehet állni hogy "élvezzük, amíg jó és később úgyis elhagyom valakiért, mert jobbat érdemlek." de később már érzelmek lesznek(ha lesz később) és akkor már nem biztos hogy olyan egyszerű ezzel dobálózni!Nem?

2011. máj. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azért tisztázni kéne 1-2 kérdést. Pl.: mi a sznob? Vagy alpári? A sznob egy képmutató, érdek ember, aki tele van pénzel és azt gondolja hogy az összes jó csaj seggét megfoghatja büntetlenül. Az alári pedig az aki pl. összehugyozva jön haza falusi kocsmából ebédelni. Persze 1 sznobnak minden alpári. Még egy káromkodás is... 1 biztos ha pasid helyébe lennék úgy kidobnálak babám hogy a lábad nem érné a földet :) Ugyanis 2 féle ember van van aki lobogtat és van kinek van mire.. Én nagyrészt a kultúr embereket nagyon utálom, mert nagyrészt verik a mellük, meg fellengzős mondatokban beszélnek, de némelyik maga sem tudja mit beszél. De ha káromkodok akkor meg szerintük alpári vagyok, az tök mind1 hogy több könyvet olvastam el mint a tudálékos összesen látott.. De valahogy örök érvényű dolog hogy, a képmutatás, a pénz, és tudatlanság kéz a kézben járnak.

Te babám meg olyan lekezelő vagy a saját pároddal szemben mint ha csöves lenne.. komolyan gondolod? Mi alapon? Barátok? Pénz? Szerintem egyik sem vet fel...

2011. máj. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!