Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ha egy lánynak bátyja van?

Jó ha egy lánynak bátyja van?

Figyelt kérdés
Van egy kisfiunk, és kistesót szeretnénk mellé. Úgy gondolom fiúval biztosan könnyebben kijönne. Jól el tudnának játszani. És mi a helyzet ha kislány lesz? Van valakinek bátyja? Jó testvérek felnőttként? Mennyi a korkülönbség? Milyen a viszony régen és most? Minden tapasztalat érdekel. Én sajna egyke vagyok, így fogalmam sincs a témáról. Előre is millió köszönet. Meghálálom a válaszokat :)
2011. máj. 25. 10:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
70%

nekem 5 évvel fiatalabb a hugom. kisebb korban idegesítő volt h ugye a kislányt mindeki jobban édesgeti meg mindenki jobban odavan érte mig azért a fiuknak nem kegyelmeznek:D iszonyu különbségek vannak köztünk nemtudom hogy azért e mert látta az én példámat és nem akart olyan lenni vagy alapbol ilyen lenne. neki midnent elnéznek mindent kidumálhat engem sokkal szigorubban fogtak(bár erre azt mondják h az első gyerek a proba amikor kitalálják a szülök h mit hogy kell csinálni a 2. nál meg már jol cisnálják) viszont mostmár vigyázok rá meg bulibol hozom viszem ha otthon vagyok ha kell elrendezem a nagyon nyomulos pasikat féltem rendesen(a magamfajtátol:D) 2méter vagyok meg 100kg szoval ha egy srácnak azt mondom h akkor most el lehet ballagni akkor azért nesokan ellenkeznek. ő szerintem nagyrészt élvezi h bármikor számithat rám ha kell hajnali 3 ra megyek érte ha meg az akkor kiviszem lovardába vagy bécsbe tökmind1.énmegy ugy vagyok vele h amit meg tudok tenni h ovjam meg h megkapja azt ami nekem kimaradt megteszem.kicsit igy el van kényeztetve de annyira nem vészes.( az meg h nem az én példámat követi kb abba nyilvánul meg h én mindig csak anyit tanultam anyi házimunkát végeztem ami éphogy elég volt(2-3as voltam gimibe) ő viszont a város legjobb gimijébe szín kitűnő több hangszeren játszik versenyszerűen lovagol teniszezik szoval maximalista amit nemtudomh azért alakult igy mert ez alapbol benne volt vagy mert látta h folyton csalodást okozok szüleimnek állandoan veszekednek velem és ő nem akarta ezt.hozzáteszem h azért csak felvettek BME re de nem volt könnyű se nekem se szüleimnek elviselni h csak a minimumot teszem meg. szoval szerintem jo igy.


unokatesoméknál 2en vannak fiuk 3 év különbséggel állandoan ütik verik egymást bármin össze tudnak veszni de ha arrol van szo hogy segiteni kell a másiknak vagy valahol emgvédeni akkor összefognak és nincs nagyon aki elenük merne szolni.(ők fiatalabbak 13-16 évesek) én 21 vagyok hugom meg 16

2011. máj. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is bátyám van, aki 15 évvel idősebb nálam (édes tesóm!). A nagy korkülönbség ellenére is tudunk hülyeségeken veszekedni (kié legyen az utolsó palacsinta, stb.) :) Nagyon imádjuk egymást, bármi bajom van tuti fordulhatok hozzá. Volt már rá példa, hogy éjjel 3kor hívtam és azonnal segített. Ezenkívül mindig megnevetett, kicsit stresszesebb vagyok vagy szomorúbb csak beszélnem kell vele és tuti vidámabb a napom. :)

18/L

2011. máj. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nah első vagyok :) Igen tudtunk játszani, a lányos játékokat vagy egyedül, vagy barátnőkkel, de az ritka volt. Rengeteget voltunk a közeli játszótéren, ahol bunkereket építettünk és például én nagyon szerettem velük autós játékokat játszani :).
2011. máj. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%

Én már a suliban észrevettem, hogy ha megfigyelsz valakit 5 percre, meg tudod mondani, hogy van-e tesója, és az milyen nemű, mennyi idős.

Általában azoknak a lányoknak volt bátyjuk, akik megszokták, hogy mindent elérnek, akaratosak, és elkényeztetettként viselkednek, még ha nem is voltak azok.

Persze ez nem tudományos felmérés :D, csak szerény megfigyelés.

2011. máj. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Jaaaj! Nagyon köszönöm a rengeteg tapasztalatot. Továbbiakat is nagy örömmel várok. Hát, eddig fiú párti voltam egy picikét második babának, de mostmár hejj de örülnék annak is ha lány :) Köszönöm mégegyszer :) :) :)
2011. máj. 25. 11:35
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak az elvetemültnek aki néhány választ lepontozott. Én mindenkit hasznosra értékeltem. Nem értem hogy ezeken a válaszokon mit lehetett lepontozni. Mindenesetre köszönöm mégegyszer azoknak akik segítettek, és sajnálom a lepontozottakat :(
2011. máj. 25. 13:52
 17/18 anonim ***** válasza:
nekem nővérem és bátyám is van, bátyámmal sokkal jobban kijövök, lazább, kicsit olyan mint én...))
2011. máj. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem jo, ha egy lanynak batyja van! A batyam 3 evvel idosebb nalam, rettento jokat jatszottunk egyutt! Fara masztunk, bicikliztunk, egy egesz mesevilagot alkottunk ketten, nagyon jokat szorakoztunk. Estenkent arrol meselt, amit az iskolaban tanult. Kesobb mindig segitett, megvedett a nagyobb fiuktol, ha valamit elfelejtettem vinni a suliba, pl. szamologepet, csak megkerestem a szunetben, mindig segitett. Sokat tanultunk egymastol a masik nemrol. Ma is joba vagyunk, tudom, hogy mindig szamithatunk egymasra. En most a kislanyom melle egy fiut tervezek a ferjemmel:-)
2011. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!