Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet változtatni, hogy...

Hogy lehet változtatni, hogy ne legyek örök második?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyre jobban érzem,hogy én vagyok mindenben az örök második.A fősulin volt feladat,hogy 4 "gólyára" kellett vigyázzunk.A másik lány aki "anya" volt arra a pár napra,alig foglalkozott a "lányainkkal".Én vittem el őket bulizni és nagyon beteg voltam,de mégis ott dekkoltam a szórakozóhely pultjánál,hogy hazavigyem őket,miután kibulizták magukat.Reggel fél5ig elvoltak,hazavittem őket,én olyan 5re értem haza,de reggel 7re megint mennem kellett értük.Épp,hogy rendbe kaptam már mentem is vissza. És a másik lányt mondták az anyjuknak,engem meg pótmaminak hívtak.

A másik,hogy van egy srác,akivel már 3 hete minden nap találkoztam.Már a második hétvégén elkisért egy lagziba,hogy ne menjek egyedül.Úgy érzem én már megszerettem,erre tegnap az exe csak írt egy mondatot facen,amit persze ők értettek csak és érződött,hogy jó lenne ha újrakezdenék.Utalt egy régebbi nyaralásukra,ahol jól érezték magukat.Erre a srác közölte,hogy jól érezte magát velem ebben a pár hétben,de mégis visszamegy a nőhöz.Mondom köszi...

És még millió esetet leírhatnék,amiben ugyanez a lényeg.

Hogy lehet ezen változtatni? Már elegem van ebből...

Köszönöm előre is,20/L


2011. máj. 22. 19:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

:):)

Én örülök,hogy kitört belőled.:)

Jó dolgokat írtál,és talán rám inkább a görcsös megfelelés a jellemző...de igyekszek változtatni:)

Köszönöm!

2011. máj. 24. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!