Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak a szociopata...

Mit csinaljak a szociopata noveremmel?

Figyelt kérdés
O 30 eves, en 19. A nagyanyam lakasaban el, mert tanito es nem kap munkat. A lakas tiszta redva, nem takarit, egesz nap szotyizik. Minden csupa szemet. Maganeletrol nem beszel, de biztos, hogy nincs senkije, mert mindig itt ul egyedul, nem telefonal, delutanonkent alszik. Regebben volt a pszichiatrian, ott kiderult, hogy borderlineos. Ma atkellett jonnom hozza (az o nevere iratta nagyim a lakast, szegeny mamam meg a telekre menekult, mert szo szerint kiuldozte, pedig berleti dijat sem fizet, csak a nagyim nagyon joszivu) Tehat, ma atjottem, meg se szolalok, csak bekapcsolom a laptopot es mar uvolt, hogy ugye nem fogja egesz este ezt hallgatni? A bekapcsolo hangra gondolt. Mondtam, hogy nem, nyilvan, hiszen csak bekapcsoltam. Erre o: Mar megint a leszbikus baratnoddel levelezel? Nem vagyok leszbikus, csak van egy legjobb baratnom, akivel heti 1x talalkozom. Erre felkaptam en is a vizet, o meg folytatta, hogy ugye kifizetem azt a villanyt amit most a net elhasznal es, hogy en kihasznalom a nagyanyamat. (errol annyit, hogy nincs teljes allasom, csak reszmunkam es nagymamam ad penzt ennivalora, az mar nem zavarja, hogy az o nevere iratta a lakast, 3x fizetett neki alapfoku nyelvvizsgat, mert csak 5. alkalomra sikerult es, hogy maskulonben ugy beszel szegeny nagyimmal, mint a...) Meg ezer ilyen dolga van es o hulyez le engem, meg mindenki mast is, holott o egy onzo, erzeketlen tusko. Egyszeruen nem lehet leallitani. Csak akkor kedves ha kolcson akar kerni, akkor nagyon kedves, ugy 2 napig.
2011. máj. 13. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudsz más tenni azon kívül, hogy próbálod minél messzebb elkerülni. Gonoszul hangzik, de különben a te életed megy rá. Ha borderline személyiségzavara van, azt nem lehet meggyógyítani, legfeljebb állandó gyógyszerezéssel nagyjából normális állapotban tartani. De ha nem szedi a gyógyszereit, te nem tudod beletömni.
2011. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
próbáld meg kideríteni hogy miért ilyen ,beszélges vele hivd el vásárolni stb...de semmiképp se hagyd magára.vmi oka csak van hogy egyedül van...
2011. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
semmit. mit tudnál vele csinálni? maximum megpróbálsz vele "összehaverkodni", hátha megnyílik neked, és kedves lesz. de ha borderlineos akkor gyógyszert kéne szednie, vagy elmenni valami terápiára.
2011. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért mész el hozzá? Én a helyedben messzire elkerülném őt. Oldja meg anyukád és nagymamád a dolgot. Te meg próbálj meg a saját lábadra állni.
2011. máj. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ne menj hozzá internetezni. én is úgy látom, h örömöd leled az utálkozásban és túl sokat foglalkozol a nővéreddel, aki igen, valóban beteg, így nem is eshet olyan megítélés alá, mint egy "normális", egészséges ember. túl sok energiát fektetsz a nővéred gyűlölésébe, koncentrálj a saját életedre és adj hálát az égnek, hogy te vele ellentétben egészséges vagy és van esélyed arra, h teljes életet élj
2011. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem ide jovok netezni, az en gepem az en netem. " honapja lakik itt, most eloszor alszom itt, azert mert anyukamhoz megy a baratja es olyankor en nem lehetek otthon. Vagyis lehetek, csak finoman szolva nem ajanlatos... Es igen, felvagyok haborodva, hogy nem eleg, hogy o hasznalja ki a nagymamamat meg engem nez hulyenek es velem ordibal.
2011. máj. 13. 21:40
 7/8 A kérdező kommentje:
Annyira egyebkent nem lehet beteg, reven kiengedtek es gyogyszert sem kell szednie. Csak enyhen szemelyisegzavaros es az se lenne ha 15 evesen nem jon ossze egz 30 eves csalados apukaval aki vegul taccsra vagta.
2011. máj. 13. 21:43
 8/8 Nagy33 válasza:
Szia, kivancsi lennek mi tortent azota? irtam privatban..
2015. nov. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!