Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megoldani, hogy,...

Hogyan lehet megoldani, hogy, ha van két kicsink (bölcsis, ovis) és mindketten dolgozunk és ha a családunk 6 idős tagja egyszerre vagy közvetlen egymás után betegedne le?

Figyelt kérdés
Mármint hosszabb távú betegségekre gondoltam ami ápolást igényel. Most volt pár kemény napunk az influenza miatt és ebbe belegondoltam és elkezdetem parázni. Tesóink nincsennek akik még besegíthetnének, intézmény kizárt. Ilyenkor miket lehet tenni?
2009. márc. 10. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van Otthoni Ápolási Szolgálat. Majdnem minden önkormányzat működtet ilyet (legalábbis kéne neki), amit a háziorvos igazolása alapján lehet igénybevenni. Valamennyi téritést kell fizetni, de sokkal olcsóbb mint a magán ápolószolgálatok.
2009. márc. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
El lehet menni fél év fizetés nélküli betegápolási szabadságra.
2009. márc. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!