Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha meglátnál a...

Mit tennél, ha meglátnál a lányod kajába egy szivecskét bele vágva/karcolva?

Figyelt kérdés
15 éves lány,nem "emos",szóval biztos nem divatból csinálta.Mi lenne a reakciód?
2011. máj. 5. 19:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

javítom:Karjába-teljesen igazatok van,én írtam el

bocsánat,eléggé zaklatott vagyok most,nem tudom,hogy mi lehet vele,vagy hogy kérdezzek rá.

Azt tudom hogy szerelmes,de nem jár azzal a fiúval.Néha össze-össze vesznek,de eddig is mindig kibékültek.Fogalmam sincs mért tehette.

A barátai pont nem ilyen stílusúak,szóval biztos,hogy nem csak azért,mert ők is ezt tették.

2011. máj. 5. 20:31
 12/15 anonim ***** válasza:

Az ajtót hagyni kellene, amilyen gagyi pozdorja ajtók vannak manapság, könnyen kárt lehet tenni benne.

Tessék kérem szépen betonfallal próbálkozni, mindenki jobban jár.

2011. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hm, azt hiszem kiakasztom most a jónépet :P

29évesen ezt én is meg akartam csinálni, a kissé elvadult művészlelkemmel, csak nem akartam, hogy engem is b*sztassanak érte, hogy mi bajom van. Semmi. Szerelmes-szenvedő művészlelkű lökött nő vagyok, ez van. Van aki a sárga zöldig issza le magát ha szerelmi bánata van, ami szerintem undorító. Más meg szívecskét karcol a karjába, más szerint meg ez undorító. 14-15 évesen mi is a falat ütöttük, fogalmam sincs miért. Meg páran üveget is. Én csempét törtem ököllel. Dilis vagyok, na =)

Nem, nem azt akarom mondani, hogy ez normális, de mivel én átéltem, nem akadnék ki igazán. Eleve igyekeznék egy olyan kapcsolatot kialakítani a gyerekemmel, hogy erről simán tudjunk beszélgetni.

Lehet lepontozni, köszönöm =)

2011. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lekernék neki egy pofont.
2011. máj. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell ebből ekkora ügyet csinálni.Fiatalkoromban én is vagdostam a kezemet,de csak azért mert jó érzés volt,+ így vezettem le a felgyülemlett feszültséget.Anyám persze mondta,hogy ne csináljam,még manapság is ki van akadva ha meglátja a kezemet,pedig már 30 éves vagyok.Még most is szívesen csinálnám,de a férjem hülyét kap tőle,úgyhogy inkább nem vagdosok.
2011. máj. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!