Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha meglátnál a...

Mit tennél, ha meglátnál a lányod kajába egy szivecskét bele vágva/karcolva?

Figyelt kérdés
15 éves lány,nem "emos",szóval biztos nem divatból csinálta.Mi lenne a reakciód?
2011. máj. 5. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is emos, attól még csinálhatja divatból, mivel divat a fiatalok közt ez. Én biztos elbeszélgetnék a dologról a helyedben, megkérdezném nyugodt hangon, hogy végül is miért csinálta.

Azért, mert a barátnőinek is van, vagy mert így akarta maradandóvá tenni a nagy szerelmét? A válasza is sok mindent megmagyarázna. De semmiképpen sem normális dolog.

2011. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Mondanám, hogy a kaját nem karcolgatjuk, edd meg szépen, vagy a fejedre borítom.
2011. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

:DDD Jahj...


Igazság szerint eléggé megdöbbennék. Nem értem, hogy a fiatalok körében ez a karcolgatás most miért ennyire "menő". Sajnos én is láttam már ilyet, és ehhez hasonlót, de soha nem tudtam hova tenni. Szerintem ezeknek a gyerekeknek valami nincs rendben a lelki világukkal...

Az öcsémnek egyik osztálytársa csinált hasonlót egy körzővel. Eléggé labilis lány.. Érzelmi kitörései is szoktak lenni.

Persze biztos van, aki csak divatból csinálja úgymond, de ez akkor sem normális dolog.

Azt hiszem elmagyaráznám a lányomnak, hogy súlyos fertőzések kapuit nyitja meg ezekkel a karcolgatós módszerekkel..

2011. máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is elég infantilis látvány lehet, ahogy a kislány a főzelékbe vagy a húsba szívecskét rajzol, de hát Istenem, nem árt vele senkinek.
2011. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szomorú lennék, mert akkor abba a hibába esne, amibe én. Én is karcolásokkal kezdtem, és egyre mélyebbek a vágásaim...
2011. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok, barátnőm is karcolt a karjába, és teljesen 100-as, normális, de lelki problémái vannak az biztos, csakúgy, mint nekem... én az ajtókba szoktam ököllel beleverni. szerintem nem kell a lányért aggódni, teljesen elterejdt hülyeség ez sajnos, mint az ajtóba beleütés... :S
2011. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
kedves kérdező!nem véletlenül a kárjába??????
2011. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
bocs karjába
2011. máj. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

14 éves: nem, az sem normális, ahogy az ajtóba ütögetés sem. hallottam olyan lányról, aki falba verte, el is tört neki és cseppet sem volt normális.

Ha lelki gondotok van, ott a pszichológus, ingyenes. De majd ha idősebbek lesztek, van annál nagyobb dráma is, minthogy Petike nem szeret úgy, mint te szeretnéd, vagy hogy egy napon írtok töriből és matekból...

2011. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
kimaradt: ha idősebbek lesztek, *rájöttök*, van annál...
2011. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!