Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy nő mindig...

Hogy lehet egy nő mindig kihívás a pasi számára, és változatos?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 16:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Na ez egy jó kérdés!

:)

2011. ápr. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 yuda ***** válasza:
Kezdj el meglepiket kieszelni- fura kaják, programok, kisebb ajándék -a lényeg, hogy a mindenapoktól eltérő legyen és én hiszek a kölcsönösségben- ha normális a párod, akkor észreveszi, hogy neki is kell lépnie és ez egy állandó folyamat lesz közöttetek ami izgalomban tart.
2011. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Amúgy meg miért is kell mindig kihívásnak lenni egy pasi számára? Egy idő után megunja ám egy pasi is a folytonos kihívást, néha a biztos pontra van szükség. Érezned kell, hogy a kapcsolat szempontjából mikor kell az egyik és mikor a másik.
2011. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
már nem hív fel ha megígéri,volt olyan hogy elfelejtett szólni hogy ne várjam,stb...de mondjak nemet neki mindenre,vagy hogy ne adjak meg mindent?szeretem és boldogan megmasszírozom ha fáj a háta,nem mondhatom hogy nem..vagy mégis?
2011. máj. 1. 11:36
 15/16 anonim ***** válasza:
Mondd azt hogy neked meg most a kezed...nem kell minden célozgatásra ugrani neki, vagy nyomj a kezébe egy telefonkönyvet, hogy keressen egy masszőrt... lehet veszi majd a célzást
2011. máj. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

[link]


hát ezek közül rengeteget felismertem...

2011. máj. 2. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!