Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy nő mindig...

Hogy lehet egy nő mindig kihívás a pasi számára, és változatos?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 16:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Ez ösztönből jön, ezért vagyunk nők. Mivel vannak életen át tartó boldog házasságok,így láthatjuk, hogy ez nem lehetetlen. Semmi bonyolult nincs benne, egyszerűen csak tudni kell miért szeretett belénk.
2011. ápr. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Hát akkor sokan nem tudják,hogy mièrt szeretett beléjük a párjuk.ugyanis ez nem mindig válik be:s
2011. ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
az a baj hogy én mindent megadok,amit csak kér a szerelmem és kb megun...úgy érzem...már nem kapok spontán smseket,stb
2011. ápr. 30. 16:15
 4/16 anonim ***** válasza:
A spontán smsek semmit nem jelentenek. Ezt egy életen át nem lehet elvárni. Attól, hogy a szerelem már nem az az első hónapokban érezhető lángolás élményét nyújtja, attól még szerelem, ami sokkal mélyebb. Nem kell folyamatosan kimutatni, hiszen magából az emberből sugárzik ez, nem napi 10 smsből (minden érzelem nélkül meg tudom írni a legromantikusabb smst is). Valami csak melletted tartja már jó ideje. Ezt a tulajdonságot kell megőrizni:)
2011. ápr. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Én azt mondom: belülről fakad.

Én nem tudnám pontosan megfogalmazni, akármennyire is szeretném.

Hozzám tizensokév után is visszapróbálkoznak az ilyen olyan kapcsolataim, a testvérem pedig a negyedik élettársát fogyasztja, mindegyik ráunt.

Nem tudom megmagyarázni. A titka tényleg az, hogy érdekes maradj a másik számára. Én szerencsésnek tartom magam: 13. éve a férjemmel.

Talán annyi, hogy nem adja ki magát az ember lánya, mindig tartogat valami újat magából, meg tud újulni, változni, bevállalós, erős, és van tartása. Ennyi jut elsőre eszembe.

2011. ápr. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%

Mi màr 32 éves hàzasok vagyunk és még mindig tudok neki ùjat mutatni, még mindig szerelmes belém. Nekem a titkom, hogy nem vetettem bele mindent az elsõ években. Vigyàztam magamra, hogy mindig érdekes maradjak neki.Ugyanùgy rà is vigyàztam, mert az sem mindegy nekem sem, hogy õ hogyan néz ki.:)

A mai kapcsolatokban talàn az a problémla, hogy màr az elsõ héten mindent bele stb. és utàna màr semmi ùjdonsàg.

2011. ápr. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

"az a baj hogy én mindent megadok,amit csak kér a szerelmem és kb megun"


Miért adsz meg neki mindent? Tudni kell nemet mondani. Akkor nem olyan leszel, mint egy lakáj, aki megtesz mindent, hanem mint egy ember, akinek saját szükségletei és vágyai vannak, és törődik is velük.

2011. ápr. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindent megadni neki. :-) Akkor érdekesebb vagy.

És a legfőbb dolog: méltóság. Az mindig legyen benned. Plusz tudd lefoglalni magad nélküle is!

2011. ápr. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehet pont az a baj, hogy mindent megadsz, amit csak kér. Úgy vettem észre, ez hamar természetessé, sôt unalmassá válik. Sokkal jobban rajonganak az olyan nôkért, akiknél ki kell udvarolni a törôdést. De ha te nem ilyen típus vagy magadtól, akkor úgysem tudsz megváltozni.
2011. ápr. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Minden két emberen múlik, hiába gürizik az egyik, ha a másik nem csinál semmit. Miért csak a nőnek kellene küzdeni a kapcsolatért, megújulni és érdekesnek maradni? Ott ahol mindét fél egyenjogú és érdekelt a kapcsolat fenntartásában, ott minden rendbe van, ha a mérleg nyelve elbillen, akkor jön az, miért van, hogy le se sz*rnak amikor mindent megadok...
2011. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!