Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig te takarítod ki a...

Mindig te takarítod ki a konyhát, és ha két napot kihagysz, ordít veled apud (anyud)?

Figyelt kérdés

17/L

Mindig próbálok rendet tartani, kitakarítani a konyhát, és elmosni minden tányért. Viszont apám eszik este, kiviszi a kaját, ott hagyja és másnap nem mindig szokott kedvem lenni elmosni, mivel NEM én hagytam ott. De rengetegszer elmosom utána is, csak ez megy minden áldott nap, ezért hagyok ki napokat. És tereget és közben ugráltat, hogy ott ülök, nem csinálok semmit, amikor aznap takarítottam ki megint csak a konyhát. És apu meg én lakunk együtt!:)


2011. ápr. 28. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Tudod, egy háztartásban minden nap kitakarítják a konyhát. Ha van édesanya a családban, a legtöbbször ő mosogat el mindenki után. Ez már csak így megy. Persze, sajnálatos, hogy neked ilyen korán meg kell tanulnod a háztartást, de nem te vagy az egyetlen ebben a helyzetben. Viszont előnyödre válik, amikor a saját háztartásodat fogod vezetni.
2011. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiakasztó,de állati rendes vagy hogy megcsinálod nem hinném hogy sok fiatal megtenné.próbáld megdumálni vele hogy nem állhatsz készenlétben a konyhába mikor pottyan be egy tányér.fiatal vagy napi 1*legyen neki elég nem vagy takarítónő.biztos nehéz kettőtöknek együtt lakni nem tudom mi az ok nem is ez a lényeg csak egy kicsit vegyen kisebb pórázra.sok sikert.
2011. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meg inkább azt mondom, hogy egy diáklánynak a tanulás legyen az első (ezt apud is beláthatná), utána jöhet a BEsegítés, mert úgy gondolom takarítson Ő maga után, természetesen magad után Te mosogatsz, takarítasz.
2011. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen, anyukám már nem él velünk..Apummal nagyon jól kijövünk, imádom. Csak komolyan, amikor hallom, hogy nem csinálok semmit, közben tényleg mindent elmosogattam és kitakarítottam a konyhát/fürdőt, és tudom, hogy EGYIK osztálytársam se csinál semmit otthon. Komolyan főzni is szoktam!:) És köszönöm a kommenteket, igaz:) Legalább hamar "belenövök", de megbeszélem, ki-ki takarít ki-ki után:)
2011. ápr. 28. 21:13
 5/5 anonim válasza:
100%

Ne aggódj, én is hasonló cipőben járok, csak én nem az apám, hanem egy (velem együtt) öt tagú család után mosogatok, felmosok, teregetek és néha főzök (a tesóimra). Hidd el, ha én nem halok bele, te sem fogsz, belehalni sőt... Elég sokmindent megtanulsz az önálló élethez, és legalább gyakorlod az önuralmat, hogy ne moss be egyet az apádnak amikor üvöltözik veled. Kitartást, és sok sikert bajtárs!

16/F (és igen, fiúból vagyok)

2011. ápr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!