Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire érzelmes a férjed/...

Mennyire érzelmes a férjed/ barátod?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után kezdte el kimutatni, és miképpen?
2011. ápr. 23. 14:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Az "érzelmes" meg az "érzelgős" szerintem két nagyon különböző dolog. Az első jó, a második kevésbé :)

(első)

2011. ápr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem is nagyon érzelmes ember (ami tényleg nem egyenlő az érzelgőssel) .. Ennek én nagyon örülök:)


Mindig becézget, ahányszor csak összefutunk a házban megához húz, megölel, megcsókol.. Rengetegszer elmondja, h mennyire szeret. Sokszor bókol, ami borzasztóan jól esik, és látom a tekintetén, h őszintén gondolja, h tényleg oda van értem.

El tud érzékenyülni.. :)

Ezeket én nagyon szeretem benne. Nem véletlen mentem hozzá feleségül:)

1 éve vagyunk házasok, 4 éve vagyunk együtt. Már a megismerkedésünktől fogva ilyen volt. Én akkor voltam 19, ő pedig 31.

Most ő 35 én 23 :)

üdv.

2011. ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
huhh...hát nem túl érzelgős az biztos, de éppen eléggé érezteti hogy szeret, imád...
2011. ápr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hamar kimutatta, hogy igen is érzelmes ember. Amúgy nagyon férfias és kemény külsejű, nem is gondolná róla az ember. Sírt mikor megszületett a fia, ha arról beszél, hogy a bátyjával konfliktusa van megkönnyezi. Ebben a két esetben láttam elérzékenyülni.

A hétköznapokban is megmutatkozik, figyelmes, szeret összebújni, csókolgatni, énekel a fiának...harcolunk érte, hogy ki fogja. Imád minket és az a jó, hogy valamilyen módon a nap minden percében érezteti is velünk. Azt hiszem nagyon szerencsés vagyok. Nálunk én vagyok az aki nehezen mutatja ki az érzelmeit.

2011. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon! Elég sokára mutatta ki és nem is sokan tudják ezt róla, sokak szemében egy nagyszájú macsó típus. :D
2011. ápr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is érzelmes. Mindenben segít, sot orul, ha segíthet, olelget, bókol, puszikat ad, magához húz, megcsókol, mondja, hogy szeret. Egyszer vesztunk ossze, azt úgy, hogy lecsaptam a telefont, kb. fél órán belul megjelent nálam, remegve az idegességtol, hogy bocsánatot kérjen. Múltkor szóba kerult a halál, elsírta magát, hogy nem akar nélkulem élni, velem akar megoregedni.

Nagyon szeretjuk egymást, másfél éve vagyunk egy pár.


23L

2011. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!