Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire érzelmes a férjed/...

Mennyire érzelmes a férjed/ barátod?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után kezdte el kimutatni, és miképpen?
2011. ápr. 23. 14:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon, ezért (is) vagyok vele! :)

Elejétől fogva: mindenben segít, elémjön - kísér, figyelmes, és szexen kívül is bújunk, ölelget, puszilgat, simogat. Masszíroz :) Egyedül a "szeretlek" kimondásával van spórolás (volt már, de nem sokszor) ő inkább azt vallja, hogy tettekkel kel kimutatni.

2011. ápr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ölelget,puszilgat,bújik,segit mindenben,házimunka miegymás.Már az elejétől fogva ilyen.
2011. ápr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És ilyen szerelmes sms-eket is kaptok meg a többi? Becéz? Áhh, de jó nektek:$
2011. ápr. 23. 14:42
 4/16 anonim ***** válasza:
Az én párom az elején állandóan csókolgatott meg minden ami egy nőnek kell,tartott ez az első 2évben,ma már egymásnak háttal alszunk nincs összebújva alvás,szex havi 1,szeretlek szó ha én mondom akkor van,ennyi.4és fél éve vagyunk együtt és jegyesek is vagyunk már és együtt is élünk 2éve.na miről is van szó....:-((
2011. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az én párom is az elejétől kezdve ilyen és még a mai napig tud olyan bókokat mondani, amitől elpirulok és elolvadok :)

Szerelmes sms-ket az elején kaptam-adtam de mivel mára már közös háztartásban élünk és mindennap találkozunk és érintjük egymást, mindketten feleslegesnek tartjuk.Vagy leginkább ha felhívjuk a másikat vmiért akkor a beszélgetés vége előtt szoktunk "turbékolni" :D

Miért kérded!?

2011. ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Eléggé kettős érzelmeim vannak. Van egy barátom nem rég óta, de ő valahogy sosem bókol, nem mondja, hogy tetszem neki stb. A szakításon gondolkodom, vagy nem tudom, talán várnom kéne még. Kb. másfél hónapja tart a kapcsolatunk. De vannak olyan dolgok amiket megtesz értem, ad ajándékot, keresi a társaságom, de pl. nem szokott felhívni, inkább ímél.
2011. ápr. 23. 14:49
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
hm.. hát másfél hónap az még nem sok idő.Szerintem még várjál.. egyik napról a másikra nem lesz senki szerelmes..lehet hogy ő egy ilyen természet.Jön a húsvét: közös programok, dvd-nézés, vagy ami épp eszetekbe jut.Szerintem tetszel neki akkor nem lenne veled.
2011. ápr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát, én is félek, hogy nem lesz mindig ilyen, pedig olyan jó lenne! Sose hagynám el, ha mindig ilyen maradna! 1,5 éve vagyunk együtt. De bizakodó vagyok, hogy nem fog változni, mert volt már olyan kapcsolatom, ahol a pasi pár hónap után bepunnyadt. (Hú, de kiábrándító volt!) Bízom benne, hogy ez nem együtt töltött idő, hanem személyiség kérdése.

Az az igazság, hogy összebújva mi sem alszunk már, de ennek az oka az, hogy hosszútávon nem árt, ha az ember ki is alussza magát. (A kapcsolat elején szerettem a mellkasán aludni, most is szoktam azért néha.) Reggel egyből összebújunk, én nem érzem úgy, hogy a külön alvás feltétlenül a kapcsolat romlását jelezné.

2011. ápr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
(első)
2011. ápr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 napietus ***** válasza:
a férjem megdícsér, ha csinos vagyok, de érzelmesnek pláne érzelgősnek nem mondanám. mondjuk nekem az nem is tetszik annyira, ha valaki olyan. nem túl férfias dolog sztem.
2011. ápr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!