Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem becsül meg senki?

Miért nem becsül meg senki?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok.Segítek a főzésben,sütésben néha,viszont sokszor porszívózok meg ablakot pucolok(emeletes ház emeletén van a szoba..-.-),és akkor ma is ment ez az ablak pucolásos takarítgatós dolog.Állok a széken,nagyba pucolom az ablakot erre anyám mondja,hogy megpucoltad már a tükröt?tiszta maszat.. na,ez se volt neki elég,utána még belekötött,hogy miért azt a párnahuzatot húztam fel,utána meg mondja,hogy nem jól gomboltam be a párnát..miközben jól volt az és egyetlen maszatot se láttam sem a tükrön se az ablakon,pedig tényleg jól megnéztem,hogy tökéletes legyen.Múltkor abba kötött bele,hogy hogyan pucolom az uborkát..hát basszus és még csodálkozik,hogy ritkán segítek neki?

A másik meg a legjobb barátnőm.Tegnap este mondta,hogy rosszul van,hányingere van.Segítettem neki,mondom,hogy hátha éhes vagy,akkor egyél..oké evett is,jobban lett.Mert alig eszik.Én aggódtam érte reggel is mert három órán keresztül jött állítólag a géphez,marhára siethetett,gondolom.Amúgy nem vagyok szent,de azért ez már nekem is sok,hogy senki se képes megbecsülni.Ja és arra se képes,hogy azt mondja köszi az sms-eket..

Na csak erről ennyit..

Miért van ez?


2011. ápr. 23. 14:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem:

1. nem veszik észre, hogy milyen segítőkész vagy;

2. vagy egyszerűen nem mondják ki,nem ismerik el, hogy az vagy;

3. vagy ezt várják el tőled;


4. vagy ( bocsi ) egy kőszívű emberek.

2011. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szerintem mindegyik jellemző anyumra.. de barátnőmet akkor sem értem:/

mindenben segítek neki de egyszerűen nem tudom nem értem..

Én nem várom el,hogy szeressenek.. de ha valaki azt mondja,hogy szeret,azt bizonyítsa tettekkel..

2011. ápr. 23. 14:42
 3/13 A kérdező kommentje:

Ja,most meg bejön és egy mm-vel lejjebb húzza a redőnyt és elkezdi,hogy nehogy levegő érjen-.-" (anyám)

de msot megint miért piszkál?Semmi bunkót nem mondtam neki,csak hogy most ne nyitogassa ki azt a k_ ablakot(ezt is normálisan)

2011. ápr. 23. 14:44
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
16 vagyok és fiú. Nem kell ugrálni anyádnak mintha a csicskája lennél. Akkor segíts neki, ha kéri. Ja és álj ki magadért! Nyugodtan mond meg neki, hogy te minden megteszek ami tőled telik.
2011. ápr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

15:09 vagyok.

Sajnos az a bajod, hogy túlságosan jó szívű vagy.

2011. ápr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt mondom inkább, hogy tényleg, ahogy az előttem lévők mondták, igenis mondd meg, hogy te mindent megteszel érte, és ez a hála, és egyfolytában piszkál. Talán akkor valami javuln fog.
2011. ápr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ja,két napig.-.- és úgy kell tegyek,mintha semmi sem történt volna?Akkor meg jön az a hálaistenkedős drága keresztanyám,az meg még rátesz egy lapáttal.

Most meg azzal jött,hogy ha az egész nyár gépezéssel megy el,idézem "én földhöz b.szom magam"..:@ ez volt az utolsó mondata,ami aztán tényleg kiborított. Kb a mai napom.:P és ez csak a mai.

2011. ápr. 23. 18:19
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

a 16 éves vagyok.

Ha nagyon dumál akkor én szétoltom és semmibe veszem. Szemet szemért, fogat fogért.

2011. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
16 éves vagyok. Köldj el az msn címed a mulder010@freemail.hu e-mail címre és talán jobban meg tudjuk ezt beszélni.
2011. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Girlnextdor ***** válasza:
ne legyetek mar gyerekek ez vele jar tinik vagytok ti is idiotan viselkedtek, tuti vissza szajaltok vagy van valami...ok meg nehezen turik az ilyesmit. De ok elfogadom azt is hogy anyad egy idiota, ki tudja megeshet. Minden esetre amig nem tudod ellatni magad es sajat lakast fenttartani addig nincs mit szolj turnod kell. Az meg ugy nem ok ahogy a masik irta hogy "oltsd szet"...mar csak azert is tiszteletet erdemel egy anya mert megszult es nem vert falhoz anno...pedig nehany mostani 10enevessel lehet jobb dontes lett volna az...
2011. máj. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!