Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk ezzel a helyzet...

Mit csináljunk ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Elakarunk költözni anyáéktól a barátnőmmel. De most ő azt mondta ha mi elmegyünk akkor megöli magát mert nem tudja fizetni a kölcsönét..és akkor legyünk itt még 15 évig? vagy most ezt hogy gondolja?! SZtem nem merné megtenni. De mi meg elszeretnénk menni más életet kezdeni!!
2011. ápr. 20. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. ápr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
22,20
2011. ápr. 20. 13:52
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Már megint egy önző manipulatív érzelmi zsaroló szülő. Adja ez a hitellel terhelt házat és hagyja a fiatalokat önállóan élni.

Nem irigyellek öcsém...

2011. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ez helyett el, bocs
2011. ápr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogja megtenni, csak fenyeget. Jogos a kívánságotok, ideje kiröppenni a családi fészekből...

Költözzetek csak és kész. Nem vagytok kötelesek vele élni.

2011. ápr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát igaz..de nemtudom mit képzel h amit ő felvett és elbaszott pénzt még mi törlesszük?!
2011. ápr. 20. 13:59
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Anyukád önző.

Én vidékről költöztem fel Pestre és amikor anyámnak bejelentettem, hogy elmegyek az első kérdése az volt-mi lesz velem és a lakással?

Mondtam - nem érdekel. Annyira szar volt az anyagi helyzetünk, hogy kénytelen voltam lépni.

Most kb. háromszor annyit keresek mint otthon és tudok neki is segíteni.

2011. ápr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez pont az a szintű érzelmi zsarolás, amire egy barátom (klinikai pszichiáter és pszichológus egy személyben) azt mondta: "Egyszerű, venni kell neki egy jó vastag kötelet és lerakni elé az asztalra."


Az ilyen esetek 99%-a nem végződik öngyilkossággal, hiszen az illetőnek NEM EZ A CÉLJA. Hanem az, hogy valaki fizesse helyette a kölcsön egy részét. Tehát lenyugszik és kiadja az egyik szobát albérlőnek. Ha felköti magát, akkor nem teljesül a saját célja. Ez csak szimpla zsarolás. De annak nagyon durva.

2011. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a pénzt magára költötte, és te semmit sem kaptál belölle akkor miért te fizetsz?
2011. ápr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát magára költötte. Nem tudom hogy gondolja ezt..
2011. ápr. 20. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!