Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kapcsolat legelején mennyit...

A kapcsolat legelején mennyit beszéltél a pároddal? Nem kevés ez?

Figyelt kérdés

csak egy hete járunk, előtte pár hete ismertük egymást, de nem nagyon. Miután összejöttünk, minden nap találkoztunk kb, és együtt voltunk pár órát, vagy egy délutánt. Én most hazajöttem a családomhoz, és alig beszélünk. (mivel én így külföldön vagyok, nem tudunk telefonálni)Váltottunk pár rövidke mailt, de ennyi. Ő sem keres jobban. Ez normális? Lehet h csak nem akar zavarni, de nekem meg olyan jól esne ha írna néha egy-egy smst h mi van velem, vagy hasonlók

20L


2011. ápr. 18. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
a kommunikációs nagyon fontos egész kapcsolat ideje alatt,az elején azért ismerkedés szempontjából beszélgethetnétek többet,de ne aggódj ,ez nem azt jelenti,hogy nem élrdekled.
2011. ápr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valóban nincs semmi jelentősége a dolognak. A férfiak semmilyen szempontból nem levelezős típusok. Engem is zavart valamikor, de már beletörődtem. Amíg meg kellett hódítani, addig 1000 sms, 800 email egy nap. aztán amikor sikerült, ezek lassan lassan elmaradoztak. Nehezményeztem én is, aztán megértettem.
2011. ápr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megismerkedéskor rengeteg időt wgíütt voltunk,elég hamar össze ios jöttünk.Kb 2 hete voltunk együtt amikor ország másik végébe kellett utaznom 1 hétre bébiszitterkedni 2 unokatesómra.

Egyetemistaként pénz nemsok volt telefonálgatni,igy rengeteg email volt (melózott mellette,msn-t nem engedte a melós gép).

És nem igaz hogy amint megkap,megszok akkor ez törvényszerűen minden pasinál megszóünik,az én párom 4 év elteltével is ir legalább 2 emailt (mostanában ingyen van az sms,igy azt) melóidőben,hiába este együtt jövünk haza...


nekem kevés lenne


de ki milyen,neked kell eldöntened h elég-e


de senki nem tiltja h te irj neki...

2011. ápr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi az elején kb. 1-szer beszéltünk telefonon naponta de az tartott vagy 1 óráig.
2011. ápr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!