Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem dolgozol holnap (ma),...

Nem dolgozol holnap (ma), vagy miért irogatsz ilyenkor ide?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 01:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Én meg még dolgozom reggel 6-ig...
2011. ápr. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nem dolgozom.
2011. ápr. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

01:18: Hajfesteknek hivjak, szivesen :D

Egyebkent itt meg nincs keso, csak este nyolc, most ertem haza nemreg

2011. ápr. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Gyesen vagyok. A baba jól eljátszik egyedül, addig én nem tudok mit csinálni, hát ide jövök fel :))
2011. ápr. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nahát, pont nem voltam ébren, amikor kiírtad, pedig nem szoktam ilyenkor még aludni. És akkor is ébren szoktam lenni egyig legalább, ha másnap korán kelek. Különben tényleg nem dolgozom, mert egyetemre járok, ráadásul tavaszi szünet van :) Ettől még egy órája fent vagyok, egyrészt mert dolgom van, másrészt mert 5-kor már arra ébredtem, hogy a Djuice nagyon kedvesen egy sms-t küldött, hogy kaptam 100 pontot, mert szülinapom van. Ezt a figyelmességet mondjuk tartogathatták volna későbbre, mert még fél órát aludtam volna.
2011. ápr. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Melyik egyetemen van tavaszi szünet?

2011. ápr. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%

Chatty!


Boldog szülinapot! :D


Kérdésre: ritkán maradok fenn sokáig, mert akkor reggel kelek nehézkesek, amikor a kislány ébred :D Már most is fenn van, úgyhogy rohanok :D Szép napot!

2011. ápr. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Itthon dolgozom, néha megnézem az emailjeimet, és akkor pihenésképpen ide is felnézek.
2011. ápr. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Szellemesek vagytok. A sejtek öregedését lassító enzim, a szuperoxid - dismutáz kutatásán dolgozom, de még várnotok kell rá agy darabig, ez nem olyan mint egy szöget beverni a falba. Ha fiatalok vagytok még megérhetitek.
2011. ápr. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szünet van az egyetemen egész héten, és még jövő hétfő-kedden is :D
2011. ápr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!