Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Inkább egyedül, vagy anyóspajt...

Inkább egyedül, vagy anyóspajtással karöltve (megnyomorítva)?

Figyelt kérdés
Az anyósomnak nyolc általánosa van, nekem két diplomám.Csak a háztartás dolgaiban tudna velem rivalizálni, amivel eddig nem törődtem, mert tiszta és rendes vagyok, de kezd eldurvulni a helyzet.Két éve fogást keres rajtam, eddig a fia minden barátnőjét valahogy kicsinálta.Ti választás elé állítanátok a párotokat(ahogy sokan megteszik), vagy pedig tűrnétek életek végéig, hogy folyton macerál, irányít, fontoskodik, uralkodik fölöttetek?
2011. ápr. 16. 11:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Miért kéne választania közted, meg az anyja között? Nem laktok együtt a pároddal? Menjetek külön, és ha akar, látogassa meg az anyukáját, amikor akarja, neked nem kötelező menni.
2011. ápr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
konkrétabban?
2011. ápr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Úgy tennék, mintha nem tudnék főzni, ezen ne múljon az önbecsülése, megpróbálnám röhögés nélkül megjátszani, hogy felnézek rá, hátha ennyi is elég lesz neki.
2011. ápr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Azért ezt ne hozd fel, hogy neki 8 általánosa van, neked meg 2 diplomád. És aztán?

Nekem is 8 általános van, mégis művelt vagyok, és jó munkahelyem van. Nem a diplomást vették fel, hanem engem. Egyébként is, mire mész a 2 diplomáddal?

De válaszolva a kérdésedre, én nem tűrném életem végéig.

2011. ápr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Tudod, sok olyan nö van, akinek két diplomával sincs több értelmes témája, mit sok inteligens nönek "csak" nyolc általánossal. (Ezt mondom úgy, hogy nekem is van több diplomám, több nyelvet beszélek anyanyelvi szinten)


Ha a háztartással nem törödsz, akkor anyósod félig-meddig jogosan érzi magát elönyben. Nem egészen világos, hogy össze vagytok-e hazasodva (mert ugye az anyós a férj/feleség anyja, nem a barát/barátnöé), de ha igen, akkor keressetek külön lakást magatoknak, és ne állitsd választás elé a párodat. Ha meg még csak együtt jártok, akkor végképp ne, mert nem biztos, hogy téged választana.

2011. ápr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Van két diplomád, neki meg csak nyolc általánosa...Gratulálok. Fontos volt kihangsúlyozni.
2011. ápr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Ha együtt laktok, bizony tűrnöd kell, ha külön, úgy ne látogasd, ha nem szereted. Diplomatikusan nem tudod őt leszerelni a két diplomáddal?
2011. ápr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

Csak abba gondolj bele,hogy te mit éreznél,ha egyszer a Te fiad barátnője állítaná választás elé a gyermekedet....

Szerintem ebben benne van a válasz a kérdésedre...

Egyébként én sem értem,hogy miért lényeg,az iskolai végzettség...

2011. ápr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

De harapós itt a hangnem!Nem írtam olyasmit, amivel lenézném a nem diplomásokat!Emiatt nem fogok magyarázkodni, mert nincs rá okom.Csúnyábban is megfogalmazhattam vola a köztünk lévő különbséget, de nem tettem.Értsétek jól a kérdést, és nem társadalmi vitát szeretnék szítani diplomás és nem diplomás között.

Engem nem zavar, ha valaki nem tanult, az az ő dolga.

2011. ápr. 16. 11:39
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
"Az anyósomnak nyolc általánosa van, nekem két diplomám" Ez volt a második mondatod. Ha nem számít, minek írtad?
2011. ápr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!