Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Élettársi kapcsolat. Help?

Élettársi kapcsolat. Help?

Figyelt kérdés

3 éve élettársi kapcsolatban élek párommal, ebből az első 2 év mondhatni tökéletes volt, mindenben kiegészítettük egymást, jó volt a kapcsolatunk, nem volt semmi gond. Az utóbbi 1 évben én befejeztem az egyetemet, dolgozni kezdtem, párom még egyetemista lett. Mielőtt én befejeztem volna az egyetemet ő akkor kezdte el, most 26 éves. Amióta dolgozom egyre jobban csökkentek az együttléteink száma...szexuális életünk rohamosan közelít az utóbbi időben a hónaponta 1 alkalomhoz. 27 éves nő vagyok s nekem ez nagyon kevés, úgy tűnik neki nagyon megfelelő ez az ütem. Ha ő kezdeményez nem utasítom vissza, de ha én kezdeményezek a legtöbbször visszautasít, s mindig arra hivatkozik, hogy most ez fáj-most az fáj. Ezzel rendesen haza tud vágni. Leültem vele, megbeszéltük 2-3 hétig megoldódott a probléma, de utána megint visszaestünk. Nem változtam külsőleg semmit ez a 3 év alatt, megunni lehet, hogy megunt nem tudom (de lassan a fejem tetejére is állnék, csak közben észrevegyen). Elkeserítő, mert igen jól megvoltunk. Meg nem csaltam s nem is szándékozom, ő se csalt meg tudtommal. Viselkedése velem szemben nem változott, nem öltözik másképp, ugyanannyit sportol, lényegében minden ugyanolyan, csak éppen a libidója csökkent le. Szeretem, csak úgy otthagyni nem akarom ennyi miatt, mert érzem, hogy szeret ő is, terveink is vannak, közös céljaink is, de nagyon a végét járja a türelmem ilyen téren.

Talán azért alakult ki ez a helyzet, mert én lettem a "hivatalos" pénzkereső? Van még valamiféle lehetőség, ha a beszélgetés, kezdeményezés, sexy ruhák már nem segítenek? Vagy ha valaki volt ilyen helyzetben, akkor hogy lábalt ki belőle? Köszönöm a válaszokat.


2011. ápr. 14. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem csak teljesen más az igényetek. ennek semmi köze a pénzkeresethet. Ő tanul és ez elvonja a figyelmét, az igény benne pedig nem akkora, hogy ezt áthidalja. nem lenne semmi gond, ha neked ez elég lenne.

inkább most derüljön ki mint 10 évmúlva

2011. ápr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem volt munkám, minden nap elkaptam a páromat egy kis menetre, sokszor napi többször. Amint lett munkám, rohamosan fogyott az erőm és a libidóm. Hiába, napi 10 óra munka kiveszi az erőt az emberből, és nem nagyon van kedve utána hancúrozni. Persze az is benne van, hogy már régóta vagyunk együtt, és persze nem ugyanaz a dolog. Ezen lehet változtatni, van kismillió recept. Viszont a havi 1 kevés, még munka mellett is. Ott vannak a hétvégék, ami nálunk sem marad ki, úgymond pótoljuk a kiesett alkalmakat, így lesz a nagyjából heti 2-3 alkalom. Nem sok, de minőségi.
2011. ápr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy válaszoltatok.

Az valóban jó, hogy most még eléggé az elején derült ki, hogy eltérőek ilyen téren az igényeink, s nem 10-20 év múlva, de még egyelőre nem vagyok hajlandó feladni :)

2011. ápr. 14. 19:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne is add fel! Csak beszélgess vele minél többet, tudd meg az érzéseit. Bár kimerítő tud lenni az egyetem, főleg így a vizsgaidőszak előtt, de hát nem tudom... nekem attól még hiányzik.
2011. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!