Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajjaj! Mi a helyes út?

Ajjaj! Mi a helyes út?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok.Nemrég megismerkedtem (kb 6hónapja)egy 29éves férfival,aki nős!Kezdek beleszeretni,és nem tudom mit csináljak!Lépjek vissza még most az elején?Vagy bonyolódjak bele?Hozzáteszem,már megtörtént köztünk AZ a dolog,többször is.Szóval benne vagyok nyakig:(
2011. ápr. 14. 15:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
83%
amúgy már késő. gondolkodni kellene néha! neked hogy esne a nő helyében? nyilván te nem szeretnél férjhez menni... legalábbis nem sok fogalmad van róla, hogy mit jelent a házas ill. házasság szó?! lehet egy kicsit elragadtattam magam, de nevetséges és undorító...
2011. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
43%

"remélem még gyereke is van annak a fa*sznak!"


Ha igen, akkor annak a f@sznak kell rájuk gondolni, hogy mekkora fájdalmat okoz. Szó se róla, nem mondom, hogy a kérdező nem hibás, de a férj itt sokkal, sokkal gerinctelenebb. Sokan mindig úgy írják le a férfiakat, mintha totál ösztönlények lennének, és egy szoknya láttán már állna nekik.

2011. ápr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
50%
Bírom az ilyen nőket.Mit vártál mit fognak írni neked???Hajrá csak így tovább,büszkék vagyunk rád stb.Valamiféle önigazolást vártál??Írigykedjünk rád vagy mit akarsz itt??Szánalmas kis hü..e!!!!!!
2011. ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
65%
nem véletlen írtam fa*sznak! persze, hogy egy gerinctelen tróger, de ha már neki nincs annyi tartása, hogy ne kúrjon félre akkor legalább a nőnek legyen annyi, hogy belegondoljon mi lenne ha ő lenne a feleség helyében...
2011. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
44%

vagy ha nem is gondol bele,akkor saját magát,hogy tudja valkai lealacsonyitani és megalázni igy,hogy csak az xedik kúrvája legyen valakinek..

És ne kezdjétek el,hogy te is kerülhetsz ilyen helyzetbe sosem tudhatod blabla,nem ez nem balszerencse hanem egy választott út. Ott a szerelem,testi vonzódás stb és az különböztet meg az állatoktól,hogy én tudok gondolkozni mielőtt belekezdek valamibe.

A férfi meg a szerető is 1 rakás szánalom ,egyiket sem kell félteni

2011. ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Van egy kis csaj szó szerint a koszból éhezésből vette ki a csávója!Gyönyörű a lány akár egy barbie baba és kedves is.4 év után mit csinált?Elkezdte magát kuratni az élettársa legjobb haverjával aki 10 éves házas és a felesége 6 hónapos terhes ikrekkel.És ez sem hatja meg.Ilyenek a kurv@k!!!Már egy éve tart.Mi lesz ha kiderül?A lány részéről semmi nem veszít de ott marad 22 gyerek normális család nélkül mert ha nem is zavarja el az asszony a palit biztos nem lesz olyan mint régen a kapcsolat mert ez megmérgezi!
2011. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
2 gyerek bocs:D
2011. ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
78%
Próbálj most kilépni, mert később egyre nehezebb lesz. Én is verem a fejem a falba, hogy miért nem fejeztem be, amikor még lehetett volna. Nem ítéllek el, én is voltam ilyen helyzetben. Sok szenvedéstől megkíméled magad is meg a pasit is ha most kilépsz.
2011. ápr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!